Specjalną ofertę za obstawienie meczy z eliminacji do europejskich pucharów przygotował bukmacher STS. Wystarczy zawrzeć dowolny kupon, aby w przypadku przegranej typerzy mogą liczyć na zwrot stawki.

STS bonusy na eliminacje europejskich pucharów

STS bonusy na eliminacje europejskich pucharów

Warto jest dodać, że podczas najbliższy dni będzie mogli obserwować polskie zespóły walczące do fazy grupowej europejskich pucharów. A przed nami przecież takie potyczki, jak m.in. Dinamo Zagrzeb vs Legia Warszawa, Śląsk Wrocław vs H.Beer Sheva czy też Raków Częstochowa vs Kazań.

Na tą okazję bukmacher STS online przygotował typerom specjalną ofertę promocyjną „Cashback na europejskie puchary”, która aktywna jest wyłącznie do 5 sierpnia. Chcąc z niej skorzystać należy się do niej zapisać na stronie www.STS.pl.

Cashback za obstawienie meczy

Zadaniem graczy w ramach wspomnianej oferty promocyjnej jest zawarcie kuponu SOLO lub AKO, na którym to musi znajdować się minimum jeden typ związany z eliminacji do europejskich pucharów.

BetClic Kod promocyjny 2020

W przypadku każdego przegranego kuponu użytkownik może liczyć na zwrot 15% stawki. Łącznie najwyższa wartość, jaka może wrócić na konto każdego z typerów to nawet 100 PLN.

Bonus bez wpłaty własnej w STS 2021:

Legalny bukmacher STS online oferuje każdemu graczowi limitowaną ofertę limitowaną na start, w której to można liczyć na łączna premię o wartości nawet 1229 PLN. Wystarczy wpisać kod promocyjny „BETONLINE” podczas zakładnika konta, aby liczyć na niżej podane bonusy.

Za samo założenie konta gracz otrzyma 29 PLN i to bez żadnego depozytu. Po dokonaniu wpłaty otrzyma jej równowartość, która może Maksymalnie wynieść nawet 1200 PLN.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułFortuna. Bonus KSW 62. Do zdobycia nawet 20.000 PLN!
Następny artykułBukmacher STS rozdaje gotówkę dla graczy. 100 PLN Dla graczy
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce bukmacherów online. Zakłady sportowe w internecie mają ogromną przewagę, gdyż tylko online można uzyskać promocje do depozytu, freebety i darmowe zakłady.