Bukmacher eFortuna online oferuje specjalną ofertę promocyjną „Ekspert +” z okazji UFC 271. W ramach tej akcji typerzy mogą wygrać nawet 20 000 PLN!

Ekspert + na UFC 271. 20 000 PLN od Fortuny za obstawienie walk

Ekspert + na UFC 271. 20 000 PLN od Fortuny za obstawienie walk

Niewątpliwie emocji nie powinno zabraknąć podczas UFC 271. Jak to zresztą ma miejsce w większości imprez tego rodzaju, ponie wąż cieszą się one sporą popularnością. Natomiast podczas gali UFC 271 dojdzie do takich rywalizacji, jak m.in. Adasanya vs Whittaker, Lewis vs Tuivasa, Cannonier vs Brunson, Knight vs Grishsin.

Natomiast każdy z użytkowników ma prawo skorzystać z akcji promocyjnej „Ekspert +” i tym samym walczyć o 20 000 PLN. Wspomniana oferta jest aktywna wyłącznie do 12 lutego do godziny 23:59 u bukmachera www.eFortuna.pl.

Bonus dla typerów UFC 271:

Zadaniem graczy w promocji UFC 271 jest zagranie kuponu AKO za co najmniej 5 PLN, na którym to muszą znajdować się wyłącznie następujące zdarzenia:

  • Arlovski – Vanderaa
  • Haqparas – Green
  • Knight – Grishsin
  • Hernandez – Moicano
  • Cannonier – Brunson
  • Lewis – Tuivasa
  • Asesanya – Whittaker
Bonus powitalny w Fuksiarz. Kod promocyjny –> BETONLNE

NA każdą z powyższych walk gracz musi oddać typy w formacie KO/TKO/DSQ lub Na Punkty lub Poddanie, które dodatkowo muszą pochodzić z oferty przedmeczowej.

Użytkownicy, którzy poprawnie wytypowali powyższe walki to poza wygraną gotówką będą mogli liczyć na ekstra kasę, ponieważ podzielą pomiędzy sobą pulę nagród, która wynosi 20 000 PLN.

Kod promocyjny w Fortunie 2022:

Legalny bukmacher eFortuna online oferuje graczom specjalną akcję promocyjną na sam start, w której to użytkownicy mogą liczyć na freebet o wartości 20 PLN i to bez żadnej wpłaty.

Dodatkowo pierwszy zakład jest objęty ubezpieczeniom, gdzie w momencie przegranej typer otrzyma zwrot całej stawki do 600 PLN. Natomiast użytkownik, który dokona drugiego depozytu otrzyma jego równowartość, aż do 2100 PLN.

Lecz powyższe bonusy będą aktywne jedynie w momencie wpisania kodu promocyjnego —>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. A dodać trzeba, że jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułGwarantowane 100 PLN za obstawienie tenisa w Betclic
Następny artykułEuropejskie puchary: Bonusy za obstawienie meczy od Fortuny
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce bukmacherów online. Zakłady sportowe w internecie mają ogromną przewagę, gdyż tylko online można uzyskać promocje do depozytu, freebety i darmowe zakłady.