Legalny bukmacher STS nagradza codziennie wszystkich graczy darmowymi bonusami i to bez znaczenia, jak kupony zostały rozliczone. Na przestrzeni jednego tygodnia na konto gracza może trafić nawet 140 PLN.

Codzienny bonus jako nagroda za aktywność

Codzienny bonus jako nagroda za aktywność

Śmiało można powiedzieć, że obecnie jest co obstawiać u bukmacherów, ponieważ oferty na każdą dyscyplinę są bardzo bogate. Przed nami spora ilość meczy zarówno w piłce nożnej, koszykówce, tenisie, ale i siatkówce.

Z tej okazji legalny bukmacher STS oferuje graczom limitowaną ofertę promocyjną „Codzienny bonus 20 PLN za obstawienie meczy”, w której gracza za typowanie mecz otrzymają dodatkowe środki.

Jeśli chcesz wziąć udział w tej ofercie musisz mieć na uwadze, że konieczne trzeba się do niej zapisać na stronie www.STS.pl i to jeszcze przed zagraniem pierwszego zakładu. Dodatkowo trzeba mieć na uwadze, że ta oferta składa się z okresów rozliczeniowych, a każdy z nich trwa od poniedziałku godz. 00:00 do niedzieli godz. 23:59, aż do odwołania.

Darmowy bonus dla graczy na typowanie meczy:

W ramach wspomnianej akcji promocyjnej kwalifikują się jedynie zakłady przedmeczowe, na których musi znajdować się co najmniej dwa typy.

Dopuszczone są zdarzenia z dowolnej dyscypliny, jakie dostępne są u bukmachera STS. Jednak każdy typ musi być z oferty przedmeczowej, zaś kurs całkowity zakłądu nie może być mniejszy niż 1.85.

polski bukmacher bonus a darmo 2020
Darmowy bonus bez wpłaty własnej w STS – Kod promocyjny BETONLINE

Jeśli w dniu zagrasz zakłady bukmacherskie za łączną kwotą nie mniejszą niż 100 PLN otrzymasz w prezencie 20 PLN. Podczas każdego etapu rozliczeniowego można otrzymać nawet 140 PLN.

Bonus powitalny u bukmachera STS:

Legalny bukmacher STS oferuje wszystkim graczom specjalny pakiet powitalny, w którym to za samą rejestrację na konto gracza może trafić 29 PLN i to bez wpłaty własnej.

Po dokonaniu pierwszego depozytu użytkownik otrzyma premię równowartości wpłaty, która maksymalnie może wynieść nawet 1200 PLN.

Powyższe bonusy będą aktywne użytkownikom wyłącznie w momencie, gdy użytkownik wpisze specjalne hasło promocyjne –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. W dodatku jest to jedyna możliwość, by go wpisać.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułSTS zwiększa wygrane graczom. Pula nagród 50 000 PLN dla typerów
Następny artykuł30 000 PLN na Ligę Narodów. Obstawiając w STS wygrywasz podwójnie
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce bukmacherów online. Zakłady sportowe w internecie mają ogromną przewagę, gdyż tylko online można uzyskać promocje do depozytu, freebety i darmowe zakłady.