Luty wystartował pełną parą i świetną promocją. Legalny bukmacher Etoto rozdane bonusy 20 PLN bez depozytu za samą rejestrację, plus doładowania i freebet. Razem możemy zyskać nawet 1040 PLN!

Darmowy bonus bez depozytu

Bonus bukmacherski 20zł na start będzie aktywny dla wszystkich użytkowników, którzy założą w lutym konto u bukmachera etoto. Poza tym bonusem, do wykorzystania będą aż cztery dodatkowe premie. Poniżej poznasz je wszystkie.

  • 20 PLN za rejestrację w lutym
  • 200% bonusu za pierwszy depozyt
  • 100% bonusu za drugi depozyt
  • Jeżeli w drugiej wpłacie, przelejesz 40 PLN, dostaniesz super 20 PLN w postaci freebetu!

Nie potrzebujesz żadnego kodu promocyjnego, aby zgarnąć dodatkowe gratisy. Wystarczy, że zarejestrujesz konto u bukmachera etoto w lutym. Należy jednak pamiętać, że wszystkie bonusy są przyznawane za konkretne działania.

Jeżeli dalej nie wiesz jakiego bukmachera wybrać to firma etoto jest idealnym rozwiązaniem. Nawet w różnych rankingach bukmacherskich ta firma zajmuje często 1 miejsce i przebija oferty innych bukmacherów.

Etoto bonus powitalny

Podczas trwającej akcji promocyjnej od firmy etotot można zgarnąć nawet 1040 PLN. Kwota jest uzależniona od wysokości wpłat, jakie zlecasz, ale jeśli dobrze to przemyślisz to zyskasz ponad tysiąc złotych.

Pragniemy przypomnieć, że bukmacher etoto to polska i legalna firma, a więc typowanie meczów na jej stronie jest pewne i oczywiście zgodne z prawem. 

Sami nie dowierzamy, ale to prawda. Zakładasz konto u tego bukmachera w lutym i zdobywasz nawet siedem bonusów. Tak wiele premii, freebetów i podwyższonych wygranych nie było już od dłuższego czasu. Polecamy i zachęcamy do skorzystania już teraz.


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.


Poprzedni artykułLVBET rozdaje kasę za karnet na mecze Wisy Kraków!
Następny artykułSTS zakładanie konta. Jak na start odebrać 27 PLN za darmo?
Promocje bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów internetowych. Bonusy do Fortuny, Totolotka, STS, forbet. Opinie graczy o bukmacherach 2019.