Typujesz Ligę Narodów? Jeśli tak to obecna promocja bukmachera STS jest prosto dla Ciebie, ponieważ poza wygraną gotówką typer może liczyć na premię za trafiony kupon. A pula nagród na pewno jest okazała, bo wynosi, aż 30 000 PLN.

30 000 PLN do podziału na Ligę Narodów w STS

30 000 PLN do podziału na Ligę Narodów w STS

Podczas najbliższych wieczczoów na pewno emocji piłkarskich nie zabraknie, ponieważ dojdzie do killku bardzo ciekawych konfrontacji. Bowiem przed nami przecież takie rywalizacje, jak Włochy vs Holandia, Chorwacja vs Francja, czy też Polski z Bośnią i Hercegowiną.

Bukmacher STS na tą okazję przygotował ofertę promocyjną „Do podziału 30 000 PLN na Ligę Narodów”, która dostępna jest wszystkim graczom do 14 października do godziny 23:59. A chcąc do niej się zapisać trzeba tego dokonać na stronie www.STS.pl.

Typuj i wygrywaj darmowe bonusy:

Bukmacher STS w ramach akcji” Do podziału 30 000 PLN na Ligę Narodów” kwalifikuje wyłącznie zakłady AKO, które muszą spełniać takie warunki, jak:

  • wyłącznie typ z oferty przedmeczowej
  • zdarzenie musi pochodzić na wynik końcowy dowolnego meczu w Lidze Nardów
  • kupon musi zostać rozliczony do 14 października do godziny 23:59
kod promocyjny za darmo

Typerzy, którzy poprawnie typowali mecz to poza wygraną gotówką otrzymają dodatkowe środki. Dokładnie mówiąc podzielą pomiędzy sobą pulę nagród 30 000 PLN. Każdy gracz ma prawo do otrzymania nawet pięciu bonusów.

Najnowszy bonus powitalny w STS:

Zakłady bukmacherskie STS online w swojej ofercie powitalnej oferuje graczom łączny bonus nawet o wartości 1229 PLN:

  • darmowe 29 PLN za dokonanie rejestracji bez wpłaty własnej
  • premia równowartości dokonanej pierwszy wpłaty, maksymalna wartość to, aż 1200 PLN

Powyższe bonusy będą aktywne użytkownikom wyłącznie wtedy, gdy gracz wpisze specjalne hasło promocyjne –.>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym.

Nie można zapominać o nowości, jaką bukmacher STS posiada w swojej ofercie. A mianowicie usługę Betgames. Użytkownicy mogą legalnie i co najważniejsze za prawdziwe pieniądze grać chociażby w pokera online.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykuł20 PLN codziennie od bukmachera STS. Jak zgarnąć aż 140 PLN tygodniowo na obstawianie?
Następny artykułJackpot na Premier League w Betclic. Do zdobycia aż 10 000 PLN
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce bukmacherów online. Zakłady sportowe w internecie mają ogromną przewagę, gdyż tylko online można uzyskać promocje do depozytu, freebety i darmowe zakłady.