Specjalną ofertę promocyjną każdemu graczowi oferuje bukmacher Betclic z okazji spotkań w Lidze Mistrzów i Lidze Europy. W przypadku przegranej każdy z graczy może liczyć na zwrot stawki.

Zwrot stawki za przegrany kupon od Betclic.

Zwrot stawki za przegrany kupon od Betclic.

Nie da się ukryć, że na pewno jest co typować, ponieważ przed nami niezwykle ciekawe mecze, jak m.in. Bayern Monachium vs PSG, Porto vs Chelsea, czy Ajax vs Roma.

Z tej okazji każdy z użytkowników ma prawo skorzystać z oferty promocyjnej „Pewny zakład”, która aktywna jest wyłącznie do 8 kwietnia do godziny 23:59. Należy mieć na uwadze, żeby przez zagraniem kuponu do niej się zapisać na stronie www.Betclic.pl.

Pewny zakład – zwrot 40 PLN w Betclic

Promocja polega na zagraniu zakładu AKO, na którym muszą znajdować się same mecze z piłki nożnej. Mogą one pochodzić z rozgrywek ligowych, ale i Ligi Mistrzów oraz Ligi Europy.

Jednak na uwadze trzeba mieć fakt, że obowiązkowo musi być na kuponie promocyjnym co najmniej cztery typy, a kurs całkowity nie mniejszy niż 4.00.

polski bukmacher bonus a darmo 2020
Darmowy bonus bez wpłaty własnej w STS – Kod promocyjny BETONLINE

W przypadku wygranej. Cała kwota wróci na konto gracza. Natomiast, jeśli będzie jeden błąd typer otrzyma zwrot całej stawki, która może wynieść nawet 40 PLN.

Bonus do 550 PLN dla graczy na start w Betclic:

Bukmacher Betclic Polska oferuje każdemu graczowi na start zakład bez ryzyka. Wystarczy wpisać kod promocyjny –>> KOD550 w formularzu rejestracyjnym, aby aktywować bonus.

Wówczas, jeśli jeden z zakładów okaże się przegrany gracz nie straci gotówki, ponieważ będzie mógł liczyć na zwrot 100% stawki, a może ona wynieść nawet 550 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPiłkarski Jackpot to szansa na 30 000 PLN za obstawianie meczy w BetClic.
Następny artykułBonus dla typerów na French Open od STS. Codziennie 25 PLN za obstawienie meczy
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce bukmacherów online. Zakłady sportowe w internecie mają ogromną przewagę, gdyż tylko online można uzyskać promocje do depozytu, freebety i darmowe zakłady.