Bukmacher BetClic oferuje nowym graczom najnowszy bonus w postaci Cashbacku. W razie przegranej można otrzymać zwrot nawet o wartości 510 PLN. TO wszystko przy użyciu specjalnego kodu promocyjnego KOD510.

Jaki jest aktualny kod promocyjny w Betclic?

Jaki jest aktualny kod promocyjny w Betclic?

Z tej oferty może skorzystać każdy użytkownik, który wcześniej nie korzystał z usług bukmachera BetClic.

Warunki tej oferty są bardzo proste. Gracz musi dokonać rejestracji konta. Można to jedynie zrobić na stronie bukmachera www.betclic.pl. Ten proces nie jest w żadnym stopniu skompilowany i trudny. Każdy typer powinien sobie z nim poradzić bez najmniejszych problemów. Bowiem wystarczy tam wpisać, m.in. imię czy też nazwisko.

Najważniejsze w tym wszystkim jest wpisanie kodu promocyjnego KOD510 w formularzu rejestracyjnym. Bowiem to dzięki niemu bukmacher dokona aktywacji Cashbacku.

sts bonus bez wpłaty za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Następnie pozostaje już graczowi dokonanie wpłaty i zagranie pierwszego kuponu, który objęty jest Cashbackiem.

Bukmacher BetClic dokona zwrotu 100% stawki za jaką gracz zawarł kupon pod warunkiem, ze kupon zostanie rozliczony jako przegrany. Natomiast w razie wygranego kuponu cała kwota trafi na konto typera.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułMistrzostwa Europy w siatkówce bonus do 500 PLN od BetClic
Następny artykułBezpieczna gra w karty w STS. Betgames ze zwrotem 20 PLN!
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce bukmacherów online. Zakłady sportowe w internecie mają ogromną przewagę, gdyż tylko online można uzyskać promocje do depozytu, freebety i darmowe zakłady.