Zakłady bukmacherskie BetClic Polska oferują nowym graczom pakiet powitalny w postaci Cashbacku, czyli zakładu bez ryzyka, aż do 550 PLN. Warto jest zaznaczyć, że jest to najwyższy bezpieczny zakład, który oferują legalni bukmacherzy w Polsce.

Darmowy kod promocyjny u bukmachera BetClic

Darmowy kod promocyjny u bukmachera BetClic

Z bonusu startowego może skorzystać każda osoba, która wcześniej nie korzystała z usług legalnego bukmachera w Polsce – BetClic.

Pierwsza czynność jaką gracze muszą dokonać w ramach tej promocji jest to rejestracja konta online na www.BetClic.pl.

Warto jest mieć na uwadze, że ten proces jest bardzo prosty i nie zajmie graczowi w żadnym wypadku wiele problemów.

Kod bonusowy u bukmachera BetClic

Chcąc dokonać aktywacji pakietu powitalnego i tym samym skorzystać z Cashbacku koniecznie gracz musi wpisać kod promocyjny „KOD550” podczas rejestracji konta.

Trzeba mieć na uwadze, że jest to jedyny moment, aby go wpisać. Później użytkownik takiej możliwości nie będzie posiadał.

polski bukmacher bonus a darmo 2020
Darmowy bonus bez wpłaty własnej w STS – Kod promocyjny BETONLINE

Po spełnieniu tych warunków pozostaje graczowi już dokonanie wpłaty i zagranie pierwszego kupon, który będzie objęty bonusem w Betclic cashback. Jak okaże się wygrany to cała kwota znajdzie się na koncie gracza. W przypadku przegranej otrzyma użytkownik zwrot 100% stawki, aż do 550 złotych!

BetClic PL online

Warto jest wiedzieć, że oferta tego bukmachera jest bogata, zarówno przedmeczowa jak i na żywo.

Poza tym bardzo często można liczyć na darmowe bonusy za obstawienie zakładów.

Użytkownicy mogą korzystać także z aplikacji mobilnej oraz TV BetClic, a można tam legalnie i bez żadnych ograniczeń oglądać wydarzenia sportowe.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonusy powitalne u bukmacherów 2020
Następny artykułDarmowe kody bonusowe u legalnych bukmacherów w Polsce 2020
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce bukmacherów online. Zakłady sportowe w internecie mają ogromną przewagę, gdyż tylko online można uzyskać promocje do depozytu, freebety i darmowe zakłady.