Specjalną akcję promocyjną wszystkim użytkownikom oferuje legalny bukmacher STS online. Na sam start każdy z użytkownikom może liczyć na extra bonusy i to różnego rodzaju o łącznej wartości nawet 1640 PLN.

Jaki jest aktualny kod promocyjny w STS?

Jaki jest aktualny kod promocyjny w STS?

Pierwsza czynność, jaką musi wykonać użytkownik, który chce skorzystać z pakietu powitalnego musi dokonać rejestracji konta na stronie www.STS.pl. Warto jest dodać, że cały proces zajmie dosłownie kilka chwil i nie sprawi nikomu żadnych problemów.

Bardzo istotne jest to, aby wpisać kod promocyjny –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. To sprawi, że pakiet powitalny od razu zostanie aktywowany.

Wówczas po dokonaniu pierwszego depozytu użytkownik otrzyma premię 100% wartości wpłaty do 300 PLN:

Przykład: Gracz dokonał wpłaty o wartości 200 PLN. Łącznie typer otrzyma taką samą kwotę, ale w formie środków bonusowych. Łącznie typer będzie posiadał 400 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Darmowy bonus bez depozytu w Fortuna. Kod promocyjny: BETONLINE

Warto jest dodać, że gracze mogą dodatkowo liczyć na pierwsze bezpieczne zakłady:

  • za obstawienie meczów do 100 PLN
  • na sporty wirtualne do 20 PLN
  • na Betgames do 20 PLN.

Lecz zaznaczyć jest warto, iż to nie jest wszystko. Bowiem na konto STS online każdemu użytkowników gracze mogą liczyć na kolejne darmowe środki. Dokładnie mówiąc za drugi i trzeci depozyt do 50% wartości wpłaty. Odpowiednio do 500 PLN oraz 700 PLN.

Łącznie na konto każdego z graczy może trafić nawet łączny bonus powitalny o łącznej wartości 1640 PLN.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułKasa dla typerów UFC 273 od bukmachera Fortuna
Następny artykułDarmowa gotówka za depozyt od eWinner. Nawet 300 PLN dla typerów
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce bukmacherów online. Zakłady sportowe w internecie mają ogromną przewagę, gdyż tylko online można uzyskać promocje do depozytu, freebety i darmowe zakłady.