Od 4 do 15 października trwa najnowsza promocja bukmachera BetClic – „siatkarski cashback”. Podczas tej promocji wspomniany operator przyznaje darmowe bonusy do 500 PLN i to niezależenie od tego jak kupony zostały rozliczone.

Extra bonus do 500 PLN od bukmachera BetClic

Extra bonus do 500 PLN od bukmachera BetClic

Oferta skierowana jest do wszystkich typerów, którzy posiada zweryfikowane konto u bukmachera BetClic, a poza tym wcześniej dokonali minimum jednej wpłaty.

Z promocji „siatkarski cashback” można skorzystać w dniach od 4 do 15 października. Jednak należy pamiętać, że do tej akcji trzeba się zapisać. Można to jedynie zrobić na stronie bukmachera BetClic.pl, a następnie na podstronie tej akcji.

W ramach tej akcji kwalifikują się kupony SOLO i AKO, których kurs łączny musi wynieść nie mniej niż 1.50, zaś wszystkie typy na kuponie muszą pochodzić z siatkówki (w wyłączeniem siatkówki plażowe).

Typy znajdują się na kupnie mogą być zarówno z oferty przedmeczowej jak i na żywo. Nie da się ukryć, że jest z z czego wybierać, ponieważ przed nami chociażby kolejne pojedynki podczas Pucharu Świata.

Betfan kod promocyjny

Stawka kuponu jest dowolna, ale należy pamiętać, że z tej akcji wykluczone są wszystkie kupony zagrane za środki bonusowe.

Na koniec tej promocji bukmacher BetClic dokona zsumowania wszystkich stawek kuponów spełniających powyższe warunki promocji. Następnie przyzna bonus wysokości 10% stawek zakładów kwalifikujących się w tej akcji np. gracz zagrał kupony na kwotę 1500 PLN otrzyma w ramach tej promocji 150 PLN. I to bez znaczenia jak jego kupony zostały rozliczone.

Każdy użytkownik maksymalnie może otrzymać 500 PLN. Bonusy znajdą się na koncie gracza w dniu 16 października.

Darmowy kod promocyjny u bukmachera BetClic:

Poza tym wspomniany operator ma nową promocję dla nowych typerów. Wystarczy wpisać kod promocyjny KOD510 podczas rejestracji, aby dokonać aktywacji bonusu – Cashback, czyli zakładu bez ryzyka.

Jeśli okaże się, że pierwszy kupon został rozliczony jako przegrany t w zamian bukmacher BetClic dokona zwrotu stawki. Maksymalny zwrot to 510 PLN. Natomiast przy wygranym kuponie cała kwota znajdzie się na koncie użytkownika.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułJaki bonus na start dla nowych graczy w BetFan?
Następny artykułBukmacher STS darmowy freebet za aktywność dla graczy
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce bukmacherów online. Zakłady sportowe w internecie mają ogromną przewagę, gdyż tylko online można uzyskać promocje do depozytu, freebety i darmowe zakłady.