W związku z osiemnastą kolejką włoskiej Serie A legalny bukmacher Betclic Polska oferuje wszystkim typerom limitowaną ofertę promocyjną, w której to można liczyć na extra środki, ponieważ pula nagród jest okazała i wynosi 35 000 PLN.

35 000 PLN dla graczy za obstawienie meczy. Bonusy dla typerów od Betclic

35 000 PLN dla graczy za obstawienie meczy. Bonusy dla typerów od Betclic

Dodać do tego trzeba również inny istotny fakt. Dokładnie mówiąc emocji czysto sportowych na boiskach włoskiej Serie A na pewno nie zabraknie, ponieważ dojdzie do kilku ciekawych starć. W tym hit tej kolejki Inter vs Juventus. Poza tym o punkty powalczą ze sobą jeszcze drużyny Napoli vs Fiorentina czy też Atalanta vs Genoa.

Gracz, który jest zainteresowany tą ofertą to musi mieć na uwadze, że koniecznie trzeba się do niej zarejestrować na stronie www.Betclic.pl. Dokonać tego należy najpóźniej do soboty 16 stycznia do godziny 15:00.

Typuj włoską Serie A i wygrywaj więcej:

Zadaniem typera w promocji „Piłkarki Jackpot” jest poprawne wytypowanie ośmiu poniższej wymienionych spotkań:

  • Bologna vs Verona
  • Torino vs Spezia
  • Sampdoria vs Udinese
  • Napoli vs Fiorentina
  • Crotone vs Benevento
  • Sassuolo vs Parma
  • Atalanta vs Genoa
  • Inter vs Juventus
polski bukmacher bonus a darmo 2020
Darmowy bonus bez wpłaty własnej w STS – Kod promocyjny BETONLINE

Użytkownik na każde z tych spotkań musi oddać wyłącznie typ z oferty przedmeczowej, który dodatkowo musi być w formacie „1 lub x lub 2 (wygrana gospodarzy lub remis lub zwycięstwo gości)”. Dobrą wiadomością jest na pewno fakt, że wszyscy użytkownicy mają prawo zagrać nawet pięć kuponów. Jednak stawka każdego z nich nie może być mniejsza niż 10 PLN

Gracze, którzy poprawnie wytypują powyższe mecze będą mogli liczyć na ekstra kasę, ponieważ oprócz wygranej gotówki podzielą pomiędzy sobą pulę nagród, która wynosi 35 000 PLN.

Cashback w Betclic Polska online;

Legalny bukmacher Betclic online oferuje wszystkim graczom limitowaną ofertę promocyjną na start w postaci Cashbacku. Bezpieczny kupon będzie aktywny każdemu graczowi pod warunkiem, że wpisze on hasło promocyjne –>> KOD550 w formularzu rejestracyjnym,

To sprawi, że jeśli kupon okaże się przegrany to typer nie odczuje straty gotówki, ponieważ będzie mógł liczyć na zwrot całej stawki, aż do 550 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułLegalny bukmacher Betclic rozdaje gotówkę za obstawienie meczy
Następny artykułPiłkarski Jackpot z pulą nagród 45 000 PLN
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce bukmacherów online. Zakłady sportowe w internecie mają ogromną przewagę, gdyż tylko online można uzyskać promocje do depozytu, freebety i darmowe zakłady.