Limitowaną ofertę promocyjną graczom oferuje legalny bukmacher Betclic Polska online, który zmniejsza przegrane użytkownikom. Każdy z graczy może liczyć na extra 100 PLN.

Bonusy bukmacherskie dla graczy na europejskie puchary od Betclic

Bonusy bukmacherskie dla graczy na europejskie puchary od Betclic

Trzeba dodać, że ciekawych konfrontacji niewątpliwie nie powinno brakować, ponieważ przed nami takie starcia, jak m.in. Inter Mediolan vs Real Madryt, Liverpool vs AC Milan, Spartak Moskwa vs Legia Warszawa.

Gracz, który chce skorzystać z promocji „Pewny zakład” musi mieć na uwadze, że koniecznie trzeba się do niego zapisać na stronie www.Betclic.pl. A wspomniana oferta jest dostępna wyłącznie do 16 września do godziny 23:59.

Liga Mistrzów: Bonusy za obstawienie meczy

Warunki wspomnianej oferty są niezwykle proste i czytelne dla każdego. Bowiem wystarczy zawrzeć zakład AKO, który to będzie spełniał wyłącznie następujące warunki:

  • minimum cztery zdarzenia, ale wszystkie muszą być z europejskich pucharów Liga Mistrzów, Liga Europy, Liga Konferencji.
  • kurs całkowity kuponu nie mniejszy niż 4.00
polski bukmacher bonus a darmo 2020
Darmowy bonus bez wpłaty własnej w STS – Kod promocyjny BETONLINE

Użytkownik, który zagrał kupon i jeden z typów okazał się przegrany nie straci gotówki, ponieważ będzie mógł liczyć na zwrot 100% stawki, która może wynieść nawet 100 PLN.

Kod promocyjny w Betclic 2021:

Legalny bukmacher Betclic Polska online oferuje każdemu użytkownikowi limitowaną ofertę promocyjną na sam start, w której to można liczyć na pierwszy bezpieczny kupon. Jednak Cashack będzie aktywny graczom jedynie w momencie wpisania kodu promocyjnego –>>KOD550 w formularzu rejestracyjnym.

To sprawi, że jeśli zakład okaże się przegrany to użytkownik będzie mógł liczyć na zwrot całej kwoty stawki, która może wynieść nawet 550 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonusy za obstawienie meczy eliminacyjnych do MŚ 2022 od STS
Następny artykułDarmowe 200 PLN za obstawienie meczy do Betclic
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce bukmacherów online. Zakłady sportowe w internecie mają ogromną przewagę, gdyż tylko online można uzyskać promocje do depozytu, freebety i darmowe zakłady.