Bukmacher STS w swojej ofercie ma legalne gry karciane jak chociażby Poker. Z tej okazji oferuje graczom pierwszy zakład bez ryzyka w wysokosci 20 PLN.

Bezpieczny zakład STS. Karty online

Bezpieczny zakład STS. Karty online

Z tej oferty może skorzystać każdy gracz, który posiada aktywne konto u bukmachera STS, a dodatkowo wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty.

Warunki tej promocji ą bardzo proste. Wystarczy zagrać kupon AKO lub SOLO, na którym będą znajdować się jedynie zakłady z Betgames, czyli gier karcianych. Warto jest wiedzieć, że granie u bukmachera STS w pokera, wojnę czy betgames jest w pełni legalne.

Darmowy bonus bez depozytu w Fortuna. Kod promocyjny: BETONLINE

Stawka kuponu musi wynosić dokładnie 20 PLN. Należy jednak pamiętać, że z akcji są wykluczone wszystkie kupony zagrane za środki bonusowe.

W razie wygranego zakładu cała kwota znajdzie się na koncie gracza, zaś w przypadku przegranej bukmacher dokona zwrotu 100% stawki.

Należy jednak pamiętać, że promocją objęty jest jedynie pierwszy zakład.

STS: Darmowy bonus bez depozytu

Bukmacher STS nowy graczom przyznaje darmowy bonus za dokonanie rejestracji w wysokości 29 PLN. Wystarczy wpisać kod promocyjny BETONLINE, aby otrzymać darmowe środki na grę.

Natomiast po dokonaniu pierwszej wpłaty gracz może liczyć na równowartość depozytu. Maksymalnie na konto gracza może trafić bonus o wartości 1200 PLN.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.