Znany bukmacher Totolotek udostępnił w swojej ofercie Bezpieczny Kupon. Jest to świetna usługa, dzięki której możesz dostać cały zwrot w wysokości dziesięciokrotności stawki w przypadku złego wytypowania zdarzenia na kuponie. 

Totolotek bukmacher w polsce
Najlepszy Polski bukmacher internetowy Totolotek. Zezwolenie M.F. nr. AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485

Bezpieczny kupon w Totolotku

W celu skorzystania z usługi Totolotka Bezpieczny Kupon musisz spełnić kilka warunków:

  • Wytypować kupon prosty
  • Maksymalny kurs jednego zdarzenia to 5.00
  • Maksymalna kwota na kupon to 300 PLN

Ten bonus bukamcherski został przygotowany tylko i wyłącznie dla klientów bukmachera Totolotka, dlatego jeśli chcesz skorzystać z tej promocji to załóż darmowe konto. Możesz je utworzyć na oficjalnej stronie bukmachera www.totolotek.pl. Poza wspomnianym bonusem, bukmacher przygotował dla Ciebie dodatkowe 20 PLN bez depozytu i 500 PLN za pierwszą wpłatę na start!

Oferta bukmachera totolotek jest naprawdę ogromna, dlatego jestem pewny, że na pewno znajdziesz coś dla siebie i będziesz zadowolony z gratisów jakie otrzymasz.

Uwaga! Z wspomnianego bezpiecznego kuponu nie możesz skorzystać, jeśli chcesz obstawiać na żywo. Więcej ograniczeń nie ma, więc bez obaw zacznij swoją przygodę bez ryzyka.

_________________
Totolotek zezwolenie M.F. nr. AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułLiga typerów na początek przygody z bukmacherką
Następny artykułPromocje kasynowe dla Polaków