Limitowaną ofertę promocyjną każdemu graczowi oferuje bukmacher Betclic Polska. Wystarczy zagrać dowolny kupon wielozdarzenowy, na którym będą mecze z piłki nożnej, aby w przypadku przegranej liczyć na zwrot stawki do 550 PLN.

Pewny zakład w Betclic Polska. Extra 40 PLN dla typerów

Pewny zakład w Betclic Polska. Extra 40 PLN dla typerów

Przed nami na pewno bardzo ciekawe wieczory w piłce nożnej, ponieważ dojdzie do kilku niezwykle emocjonujących starć, ponieważ zostaną rozegrane takie mecze, jak m.in. Juventus vs Porto, PSG vs Barcelona, czy też Manchester United vs AC Milan.

Promocja „Pewny zakład” jest aktywna graczom do 11 marca do godziny 23:59. Jednak chcąc z niej skorzystać koniecznie trzeba sie do niej zapisać na stronie www.Betclic.pl.

40 PLN na Ligę Mistrzów

Akcja „Piłkarski Zakład’ polega na zagraniu zakładu AKO, który musi spełniać następujące warunki:

  • kurs całkowity nie mniejszy niż 4.00
  • minimum pięć zdarzeń, ale wszystkie muszą być z piłki nożnej
polski bukmacher bonus a darmo 2020
Darmowy bonus bez wpłaty własnej w STS – Kod promocyjny BETONLINE

Jeśli zakład okaże się wygrany to super. Cała wygrana znajdzie się na koncie gracza. W przypadku jednej pomyłki na kuponie gracz otrzyma zwrot stawki do 40 PLN.

Darmowe 550 PLN dla nowych graczy:

Wszyscy nowi użytkownicy, którzy założą konto u legalnego bukmachera Betclic Polska mogą liczyć na pierwszy zakład bez ryzyka. Chcąc dokonać aktywacji Cashbacku należy koniecznie wpisać hasło promocyjne –>> KOD550 w formularzu rejestracyjnym.

Wówczas po zagraniu dowolnego zakładu AKO każdy gracz będzie mógł liczyć na zwrot 100% kuponu o ile zakład okaże się przegrany. Maksymalna wartość, jaka może trafić to typera to nawet 550 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonus dla typerów PKO Ekstraklasy. Ekstra kasa do 10 000 PLN.
Następny artykułPiłkarski Jackpot to szansa na 30 000 PLN za obstawianie meczy w BetClic.
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce bukmacherów online. Zakłady sportowe w internecie mają ogromną przewagę, gdyż tylko online można uzyskać promocje do depozytu, freebety i darmowe zakłady.