Już w najbliższą niedzielę, tj. 5 czerwca czeka nas pierwsze GP w Formule 1 sezonu 2020. Będzie miało ono miejsce w Austrii, a na pewno będą to ciekawe zawody, bowiem zawodnicy czują „głód” ścigania.

Formuła 1 Zakłady Bukmacherskie

Formuła 1 Zakłady Bukmacherskie

Przed nami śmiało można powiedzieć, że dosyć „inny” sezon niż miał on miejsce w poprzednich latach. To wszystko przez panującą pandemię Korona wirusa. Jednak na pewno zawodnicy czekali na ten moment, aż wreszcie będą mogli oficjalnie się ścigać.

Natomiast na tą okazję bukmacher STS przygotował specjalną ofertę wszystkim swoim graczom, w której to typerzy mogą liczyć na dodatkowe środki o wartości 20 PLN.

Jeśli chcesz skorzystać z oferty „Powrót F1” użytkownik koniecznie musi się do niej zapisać. Dokonać tego można wyłącznie poprzez wejście na stron www.STS.pl, a następnie trzeba kliknąć w guzik „Weź udział”, który znajduje się w zakładce promocyjnej tej akcji.

Bonus na F1:

W ramach akcji promocyjnej „Powrót F1” kwalifikują się wyłącznie zakład AKO, na którym to mogą znajdować się minimum trzy zdarzenia. Gracz sam wybiera z jakiej dyscypliny będą to typy, ponieważ mogą one pochodzić z dowolnej kategorii, jaką bukmacher STS posiada w swojej ofercie.

Trzeba przyznać, ze jest na pewno z czego wybierać, ponieważ przed nami chociażby mecze w piłce nożnej, tenisie, koszykówce, czy tez Esporcie.

Jednak wymagane jest przez bukmachera STS, aby na kuponie promocyjnym znajdował się typ na zwycięzce niedzielnego wyścigu o GP Austrii. Głównym faworytem jest na pewno Hamilton. Chociaż Vettel, Verstappen czy Leclerc również będą chcieli powalczyć o wygraną.

BetClic Kod promocyjny 2020

Wymagane jest to, żeby stawka zakłądu nie była mniejsza niż 25 PLN. Na uwadze trzeba mieć jednak fakt, że te zakłady, które zostały zwarte za środki bonusowe automatycznie są wykluczone z tej oferty.

Graczom, których zakład okaże się wygrany i spełnia powyższe warunki promocji otrzyma w gratisie 20 PLN. Oczywiście oprócz wygranej. Bonus ten może przeznaczyć na obstawianie Formuły 1 jak i innych dyscyplin sportowych z całej oferty bukmachera STS.

Kod bonusowy w STS online:

Warto jest mieć na uwadze, że wszyscy gracze już na sam początek przygody z bukmacherem STS mogą otrzymać pewne środki o wartości 29 PLN do wykorzystania na obstawienie meczy i to bez wpłaty własnej.

Użytkownik, który natomiast dokona swojego pierwszego depozytu otrzyma premię jej równowartości, a maksymalnie może ona wynieść nawet 1200 PLN.

Powyższe bonusy będą aktywne graczom jedynie w momencie, gdy typer wpisze limitowane hasło promocyjne –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Nie można zapominać, ze jest to jedyna możliwość, aby to zrobić.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułZaklad bez ryzyka do 230 PLN w STS z kodem promocyjnym
Następny artykułWygrywaj więcej w gry karciane u bukmachera STS. Bonus do 50 PLN dla graczy
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce bukmacherów online. Zakłady sportowe w internecie mają ogromną przewagę, gdyż tylko online można uzyskać promocje do depozytu, freebety i darmowe zakłady.