Już dzisiaj reprezentacja Polski rozegra swoje pierwsze spotkanie podczas Mistrzostw Europy 2020. Z tej okazji bukmacher eFortuna PL online oferuje specjalną ofertę promocyjną „Tylko zwycięstwo”, w której to zmniejsza przegrane graczom.

Fortuna rozdaje bonusy na mecz Polska – Słowacja

Fortuna rozdaje bonusy na mecz Polska – Słowacja

Niewątpliwie na dzisiejszy pojedynek pomiędzy Polską z Słowacją czeka wielu kibiców. I tym samym zapowiada się niezwykle emocjonujące starcie. Na pewno możliwości mamy spory, ale czy będzie wstanie to udowodnić na bosku.

Z okazji tego pojedynku legalny bukmacher www.eFortuna.pl oferuje promocją „Tylko zwycięstwo”, która jest aktywna w dniu 14 czerwca do godziny 18:00.

Bonus do 100 PLN na mecz Polska – Słowacja

Zadaniem typerów w wyżej wymienionej promocji jest zawarcie kuponu SOLO, AKO lub MAXIKOMBI, na którym to musi znajdować się tym z oferty przedmeczowej na zwycięstwo Polski z Słowacją w ramach pojedynku EURO 2020. Dodać jest warto, że stawka minimalna zakładu to 100 PLN.

BetClic Kod promocyjny 2020

W przypadku, gdy przegranej Polski lub remisu gracz otrzyma bonus w wysokości 100 PLN. Jednak trzeba mieć na uwadze, że wszystkie zdarzenia na kuponie muszą zostać rozliczone do 15 czerwca do godz. 09:00.

Fortuna kod promocyjny 2021:

Zakłady bukmacherskie eFortuna online oferują wszystkim graczom na start specjalny pakiet powitalny, w który wchodzą:

  • darmowe 20 PLN za rejestrację bez wpłaty własnej
  • premię równowartości drugiego depozytu do 2000 PLN
  • zakład bez ryzyka do 210 PLN

Wyżej wymienione bonusy będą aktywne wszystkim graczom pod warunkiem wpisania kodu promocyjnego –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. A jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonus dla typerów na French Open od STS. Codziennie 25 PLN za obstawienie meczy
Następny artykułFortuna. Bonus KSW 62. Do zdobycia nawet 20.000 PLN!
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce bukmacherów online. Zakłady sportowe w internecie mają ogromną przewagę, gdyż tylko online można uzyskać promocje do depozytu, freebety i darmowe zakłady.