Legalny bukmacher w Polsce – STS oferuje dla swoich nowych typerów najnowszy pakiet powitalny, w którym to można otrzymać bonus nawet do 1200 PLN. Jednak to nie wszystko! Zobacz!

Najnowszy pakiet powitalny u bukmachera STS. Bonus do 1200 PLN

Najnowszy pakiet powitalny u bukmachera STS. Bonus do 1200 PLN

Oferta skierowana jest do wszystkich typerów, którzy nie posiadają jeszcze konta u bukmachera STS.

Warunek podażowy jest to rejestracja konta na stronie bukmachera STS. Ten proces jest bardzo prosty, a poza tym nie zajmie zbyt dużo czasu.

Następnie należy dokonać pierwszej wpłaty. W zamian bukmacher przyznaje bonus równowartości kwoty wpłaty, czyli użytkownik dokonał wpłaty w wysokości 700 PLN, drugie tyle dostanie w gratisie od bukmachera. Maksymalnie można otrzymać nawet do 1200 PLN.

Bukmacher automatycznie przyzna bonus w momencie zaksięgowania wpłaty. Środki bonusowymi będzie można grać od razu, a to sprawia, że nie trzeba dokonywać żadnego odblokowania bonusu.

Jednak warto jest pamiętać, że promocja dotyczy jedynie pierwszej wpłaty.

darmowy bonus za rejestrację. Kod promocyjny BETONLINE

Darmowy bonus na start bez wpłaty

Poza tym ten bukmacher przyznaje bonus w wysokości 29 PLN za dokonanie rejestracji i wpisanie kodu promocyjnego BETONLINE.

W zamian operator przyzna darmowe środki bez dokonania depozytu.

Oferta bukmacherska na start:

Poza tym ten operator oferuje dla swoich graczy szeroką ofertę spotkań przedmeczową jak i na żywo. Z pewnością każdy użytkownik znajdzie coś dla siebie.

Dodatkowo gracze bukmachera STS mogą liczyć na korzystanie z STS TV. W telewizji tego operatora można pełni legalnie i to na żywo oglądać wydarzenia sportowe.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12

Poprzedni artykułBukmacher Forbet mniejsza przegrane u bukmachera – 7 lipca
Następny artykułZakłady bez podatku w Lipcu u bukmachera Forbet
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce bukmacherów online. Zakłady sportowe w internecie mają ogromną przewagę, gdyż tylko online można uzyskać promocje do depozytu, freebety i darmowe zakłady.