Legalny bukmacher PZBuk zwiększa pierwszą wpłatę swoim graczom przyznając bonus równowartości depozytu, a maksymalnie można otrzymać nawet 500 PLN.

Aktualny kod promocyjny bukmachera Pzbuk na bonus 500 PLN

Aktualny kod promocyjny bukmachera Pzbuk na bonus 500 PLN

Oferta skierowana jest do każdego gracza, który wcześniej nie posiadał konta u bukmachera PZBuk.

Podstawowy krok jest to dokonanie rejestracji konta. Tą czynność można jedynie wykonać na stronie bukmachera www.pzbuk.pl. Proces rejestracyjny nie zajmie graczowi zbyt wiele czasu, ponieważ wystarczy tam wpisać swoje podstawowe dane jak imię czy nazwisko.

Czy PZBuk wymaga wpisania kodu promocyjnego?

Drugi krok jest to odblokowanie pakietu powitalnego. Należy to zrobić w następujący sposób: wpisać kod promocyjny BETONLINE oraz zaznaczyć opcję akceptacji bonusu. Obie te punkty można wykonać jedynie w formularzu rejestracyjnym. Dlatego w PZbuk kod promocyjny gracz musi wpisać podczas zakładania konta na stronie bukmachera.

Po spełnieni powyższych warunków promocji gracz może dokonać już pierwszego depozytu, który jest objęty promocją.

kod promocyjny za darmo

Wysokość otrzymanego bonusu uzależniona jest od wpłaty, np. gracz dokonał depozytu w kwocie 400 PLN, a w zamian otrzyma drugą taką wartość, ale jedynie w formie środków bonusowych od bukmachera PZBuk.

Każdy użytkownik w ramach tej promocji może otrzymać maksymalnie 500 PLN. Bonus znajdzie się na koncie gracza automatycznie po zaksięgowaniu wpłaty.

Pozostaje już graczom cieszyć się z darmowych środków i korzystać z oferty bukmachera PZBuk, która jest bogata, a poza tym można liczyć jeszcze na takie bonusy jak „Turbodoładowanie”, czy też „komborakieta”.


Cherry Online Polska zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułNajnowszy pakiet powitalny u bukmachera Milenium
Następny artykułBonus za darmo na mecz Izrael – Polska od bukmachera STS
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce bukmacherów online. Zakłady sportowe w internecie mają ogromną przewagę, gdyż tylko online można uzyskać promocje do depozytu, freebety i darmowe zakłady.