Specjalną ofertę promocyjną wszystkim graczom oferuje legalny bukmacher Fuksiarz PL. Typerzy za przegrane przegrane kupony regularnie mogą liczyć na zwrot stawki. Na konto każdego z użytkowników może trafić nawet 500 PLN.

Aktualny kod promocyjny u bukmachera Fuksiarz

Aktualny kod promocyjny u bukmachera Fuksiarz

Promocja „Cashback bez limitu. Nawet 500 PLN” jest dostępna jedynie u legalnego bukmachera www.Fuksiarz.pl. Typer, który chce ją aktywować koniecznie musi wpisać kod promocyjny –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym.

Następnie pozostaje już dokonanie wpłaty i obstawienie meczy. A na pewno jest co typować, ponieważ oferta bukmachera Fuksiarz jest bardzo bogata i każdy z użytkowników ma na pewno co obstawiać.

Zwrot do 500 PLN za każdy przegrany kupon u bukmachera Fuksiarz

A poza tym w przypadku przegranej można liczyć przecież na zwrot środków i to bez żadnego limitu. W promocji „Cashback bez limitu. Nawet 500 PLN” dopuszczone są zarówno kupony SOLO, ale i AKO.

Nie ważne, jaki rodzaj zakładu wybierze gracz ma prawo obstawiać dowolne zdarzenia. Wymagane od użytkownika jest to, aby kurs typu nie był mniejszy niż 2.00.

polski bukmacher bonus a darmo 2020
Darmowy bonus bez wpłaty własnej w STS – Kod promocyjny BETONLINE

W przypadku wygranej cała kasa trafi na konto gracza bukmachera Fuksiarz online. Natomiast, jeśli zakład okaże się przegrana użytkownik będzie mógł liczyć na zwrot stawki. Wysokość premii przyznawana jest w następujący bonus:

  • jedno zdarzenie – zwrot 7% wartości stawki
  • dwa zdarzenia – zwrot 10% wartości stawki
  • trzy lub więcej – zwrot 12% wartości stawki

W ramach wspomnianej oferty promocyjnej każdy z użytkowników ma gwarancję pewnych środków i co istotne za KAŻDY przegrany zakład spełniający powyższe warunki promocji

Na sam koniec warto jest dodać, że ilość zakładów objętych promocją jest nieograniczona. A z drugiej strony , jeśli na konto gracza trafi środki można je od razu wypłacić.


Bukmacherska Sp. z o.o. zezwolenie z 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułEuropejskie puchary: Bonusy za obstawienie meczy od Fortuny
Następny artykułKasa dla typerów UFC 273 od bukmachera Fortuna
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce bukmacherów online. Zakłady sportowe w internecie mają ogromną przewagę, gdyż tylko online można uzyskać promocje do depozytu, freebety i darmowe zakłady.