Przed nami gala KSW 52, a dojdzie tam do takich pojedynków jak chociażby Khalidow vs Ashkam, Janikowski vs Kolecki, Parmasse vs Buchinger. Z tej okazji bukmacher STS przygotował promocje graczom, w której zmniejsza ryzyko przegranej o 50%.

KSW 52 darmowe bonusy bukmacherskie

KSW 52 darmowe bonusy bukmacherskie

Oferta skierowana jest do każdego gracza, który posiada aktywne konto u legalnego bukmachera STS, a dodatkowo wcześniej dokonał o najmniej jednej wpłaty.

Ta promocja aktywna jest graczom w dniach od godz. 05.12. od godz. 01:00 do 7.12 do godz. 17:00. Typer swojego udziału w tej akcji nie musi nigdzie zgłaszać, ani też się zapisywać.

Bukmacher STS w ramach tej promocji kwalifikuje wyłącznie zakłady wielozdarzeniowe, na których będą znajdować się dokładnie trzy zdarzenia.

Wszystkie typy na kuponie musza pochodzić z oferty przedmeczowej na zmagania podczas KSW 52, a kurs każdego z nich nie może być mniejszy niż 1.50.

kod promocyjny za darmo

Podczas gali KSW 52 dojdzie do kilku ciekawych pojedynków jak chociażby Khalidow vs Ashkam, Janikowski vs Kolecki, Parmasse vs Buchinger.

Należy jednak wiedzieć, że stawka kuponu musi wynieść równą kwotę 44 PLN. Zakłady, które zostaną zawarte za środki bonusowe są wykluczone z tej akcji.

Użytkownik, który zagrał kupon (aplikacja STS również jest możliwa)spełniający powyższe warunki promocji, a do tego został on rozliczony jako wygrany to cała kwota znajdzie się na koncie typera. W przypadku przegranej legalny bukmacher STS przyzna freebet o wartości 22 PLN.

Aktualny kod promocyjny u bukmachera STS

Nowi gracze bukmachera STS mogą liczyć na start na:

  • freebet bez dokonania depozytu o wartości 29 PLN
  • bonus równowartości wpłaty do 1200 PLN

Chcąc otrzymać te bonusy wystarczy jedynie wpisać kod promocyjny „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym. Trzeba mieć jednak na uwadze fakt, że później gracz nie będzie posiadał możliwości, aby go wpisać.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułLvBet konkurs z nagrodami na esport
Następny artykułKonkurs z nagrodami u bukmachera BetClic. Pula nagród 10 000 PLN
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce bukmacherów online. Zakłady sportowe w internecie mają ogromną przewagę, gdyż tylko online można uzyskać promocje do depozytu, freebety i darmowe zakłady.