W związku ze sobotnim spotkaniem eliminacyjnym do Mistrzostw Europy 2020 bukmacher STS przygotował promocję swoim graczom, w której to zmniejsz ryzyko przegranej. Wystarczy zagrać kupon SOLO lub AKO, a w razie przegranej wspomniany operator przyzna darmowego freebet o wartości 10 PLN.

STS: Darmowe freebet 2019

STS: Darmowe freebet 2019

Z tej oferty może skorzystać każdy gracz, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera STS, a także wcześniej dokonał co najmniej jednej wpłaty.

Warto jest wiedzieć, że promocja dostępna jest graczom do 16 listopada do godz. 20:45. Swojego udziału w tej akcji nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani się zapisywać.

Bukmacher STS dopuszcza kupony SOLO jak i AKO. Jednak na obu musi znajdować się zdarzenie specjalne: „Lewandowski strzeli bramkę & over 2,5 bramki w meczu”. Gracz, który wybierze kupon wielozdarzeniowy musi pamiętać o tym, że mogą na nim znajdować się jedynie typy z oferty przedmeczowej, a poza tym muszą zostać rozliczone najpóźniej do 17 listopada do godz. 23:59.

Należy jednak pamiętać, że kupon musi zostać zagrany za dokładną kwotę 21 PLN. Automatycznie natomiast są wykluczone z tej akcji wszystkie kupony zagrane za środki bonusowe.

kod promocyjny za darmo

Jeśli się okaże, że zdarzenie specjalne zostało rozliczone jako przegrane to bukmacher STS freebet o wartości 10 PLN. Natomiast na kuponie wielozdarzeniowym pozostałe typy oprócz zdarzenia „Lewandowski strzeli bramkę i over 2,5 bramki w meczu” muszą zostać rozliczone jako wygrane.

Ewentualny freebet na kontach graczy znajdzie się najpóźniej w dniu 22 listopada do godz. 23:59.

STS: Bonus powitalny na start z darmowym kodem promocyjnym

Bukmacher STS oferuje nowym graczom pakiet powitalny, gdzie za darmo można na start otrzymać:

  • bonus bez wpłaty własnej o wartości 29 PLN
  • bonus równowartości pierwszej wpłaty do 1200 PLN

Chcąc dokonać aktywacji tego bonusu wystarczy jedynie wpisać w STS kod promocyjnyBETONLINE” w formularzu rejestracyjnym. To sprawi, że automatycznie bukmacher STS dokona aktywacji promocji powitalnej.

Jednak to nie wszystko co oferuje bukmacher STS swoim graczom. Bowiem można liczyć na szereg innych promocji, a poza tym dostępna jest TV STS, gdzie to codziennie można oglądać wydarzenia sportowe online i to za darmo!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonus do 500 PLN u PZBuk ze specjalnym kodem promocyjnym!
Następny artykułLvBet konkurs z nagrodami na esport
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce bukmacherów online. Zakłady sportowe w internecie mają ogromną przewagę, gdyż tylko online można uzyskać promocje do depozytu, freebety i darmowe zakłady.