Specjalną ofertę promocyjną wszystkim użytkownikom oferuje legalny bukmacher eForutna online. Wystarczy obstawiać dowolne zdarzenia z oferty LIVE, aby w przypadku przegranej liczyć na zwrot całej stawki. Łącznie na konto gracza może trafić nawet 90 PLN.

Extra 30 PLN co tydzień od Fortuny za obstawienie meczy

Extra 30 PLN co tydzień od Fortuny za obstawienie meczy

Na brak emocji w sporcie na pewno nie można narzekać, ponieważ regularnie są rozgrywane mecze w większości dyscyplin. Ro sprawia, że każdy z użytkowników na pewno znajdzie coś dla siebie.

Natomiast bukmacher www.eFortuna.pl oferuje limitowaną ofertę promocyjną „Poniedziałkowy Farciarz”, która jest wyłącznie dostępna w następujące dni 10, 17, 24 i 31 stycznia w godzinach 16:00 – 18:00.

Zwrot stawki za przegrane kupony:

Bukmacher eForutna PL w promocji „Poniedziałkowy Farciarz” dopuszcza jedynie kupony wielozdarzeniowe, tzw. AKO, na których muszą być minimum cztery zdarzenia, ale wszystkie z nich z oferty LIVE. Jednak trzeba mieć na uwadze, że pierwszą czynność, jaką należy wykonać jest to dokonanie depozytu w wysokości minimum 30 PLN.

polski bukmacher bonus a darmo 2020
Darmowy bonus bez wpłaty własnej w STS – Kod promocyjny BETONLINE

To sprawi, że jeśli kupon okaże się wygrany to super. Cała wygrana znajdzie się na koncie typera. W przypadku jednej pomyłki na kuponie gracz otrzyma zwrot 100% stawki do 30 PLN. Łącznie każdy z typerów może otrzymać nawet 90 PLN.

Nowy kod promocyjny w eFortunie:

Zakłady bukmacherskie eFortuna PL oferuje na start limitowany pakiet powitalny, w którym to na sam start można otrzymać łączny bonus o wartości nawet 2720 PLN.

Za samo założenie konta gracz otrzyma 20 PLN i to bez żadnego depozytu. Dodatkowo pierwszy zakład jest objęty Cashbackiem do 600 PLN. A co istotne to nie wszystko. Użytkownik, który zdecyduje się dokonać drugiego depozytu będzie mógł liczyć na premię jej równowartości do 2100 PLN.

Lecz istotne jest to, aby wpisać kod promocyjny –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Nadmienić trzeba fakt, że jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułDarmowe bonusy od Fortuny od bukmachera Fortuna
Następny artykułGwarantowane 100 PLN za obstawienie tenisa w Betclic
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce bukmacherów online. Zakłady sportowe w internecie mają ogromną przewagę, gdyż tylko online można uzyskać promocje do depozytu, freebety i darmowe zakłady.