Ledwo co zakończyli zmagania w ramach EURO 2020, a przed ami mecze eliminacyjne do Mistrzostw Świata 2022 w Katarze. Niewątpliwie przed nami bardzo ciekawe wieczory, w których to emocji nie powinno brakować.

100 PLN za obstawienie meczy od STS

100 PLN za obstawienie meczy od STS

My niewątpliwie liczymy bardzo mocno na występy naszej reprezentacji i solidne jej gry. Biało – Czerwoni zmierzą się chociażby z Armenią, San Marino oraz Anglią.

Na tą okazję każdy z graczy skorzystać z promocji „Cashback do 100 PLN na eliminacje MŚ 2022”, która jest aktywna do 8 września do godziny 23:59. Użytkownik, który chce skorzystać z tej oferty koniecznie musi do niej dołączyć na stronie www.STS.pl.

STS zmniejsza przegrane do 100 PLN dla typerów

Zadaniem graczy w ramach wspomnianej oferty promocyjnej jest zawarcie kupony AKO, na których to musi znajdować się minimum jeden typ dotyczący eliminacji Mistrzostw Świata w Katarze. Trzeba mieć na uwadze, że kurs tego zdarzenia nie może być mniejszy niż 1.50.

polski bukmacher bonus a darmo 2020
Darmowy bonus bez wpłaty własnej w STS – Kod promocyjny BETONLINE

Za każdy przegrany kupon wszyscy typerzy mogą liczyć na zwrot gotówki, a jest on przyznany w wysokości 15% stawki, a łącznie można otrzymać nawet 100 PLN.

Kod promocyjny w STS 2021:

Legalny bukmacher STS online oferuje każdemu graczowi limitowaną ofertę promocyjną na sam start, w której to każdy z gracy może otrzymać:

  • darmowe 29 PLN bez wpłaty własnej za założenie kont
  • premię wartości 100% dokonanego depozytu do 1200 PLN

Wyżej wymienione bonusy będą aktywne każdemu graczowi pod warunkiem wpisania kodu promocyjnego –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Zaznaczyć jest warto, iż jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBukmacher STS rozdaje gotówkę dla graczy. 100 PLN Dla graczy
Następny artykułBetclic zmniejsza przegrane graczom za obstawienie meczy
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce bukmacherów online. Zakłady sportowe w internecie mają ogromną przewagę, gdyż tylko online można uzyskać promocje do depozytu, freebety i darmowe zakłady.