W niedzielę 7 lipca zostaną rozegrane finał MŚ w piłkę nożną kobiet, finał Copa America oraz finał Złotego Pucharu CONCACAF. Z tej okazji bukmacher Forbet oferuje dla swoich graczy promocję, w której to zmniejsza ryzyko przegranej.

Zwrot stawki na niedzielne finały

Zwrot stawki na niedzielne finały

Oferta skierowana jest do tych użytkowników, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera Forbet, a dodatkowo wcześniej dokonali minimum jednej wpłaty.

Promocja dostępna jest dla typerów do 7 lipca do godz. 17:00, a poza tym swojego udziału w tej akcji nie trzeba nigdzie zgłaszać oraz się zapisywać.

Ta promocja polega na zagraniu kuponu, na którym będą znajdować się jedynie spotkania z rozgrywek finału MŚ w piłkę nożną kobiet, finału Copa America oraz finału Złotego Pucharu CONCACAF. A bukmacher dopuszcza jedynie zdarzenia: 1×2 (trzydrogowych) – 1: zwycięstwo gospodarzy, X: remis lub 2: zwycięstwo gości.

Stawka za jaką musi zostać zagrany kupon to 79PLN lub też 159PLN. Lecz kupony zagrane za środki bonusowe są wykluczone z tej akcji.

Bukmacher dokona zwrotu pod warunkiem, że zagrany kupon spełnia powyższe warunki promocji, a do tego:

  • Nie trafisz jednego meczu – masz cały zwrot stawki!
  • Nie trafisz dwóch lub trzech typów – dostajesz 50% cashbacku!

Zwrot w formie środków bonusowych trafi na konto gracza do 08.07.19 do godz. 16:00.

sts bonus bez wpłaty za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Promocja dla nowych graczy na start:

Jeżeli nie posiadasz konta u bukmachera Forbet to dobrze je założyć, ponieważ na start ten operator zwiększa łącznie trzy pierwsze depozyty, gdzie w formie bonusu można otrzymać 2000 PLN:

  • pierwszy depozyt 100% od wpłaty – maksymalny bonus 1000 PLN
  • drugi depozyt 75% od wpłaty – maksymalny bonus 500 PLN
  • trzeci depozyt 50% od wpłaty – maksymalny bonus 500 PLN

Poza tym użytkownik, który wpisze kod promocyjny BETONLINE otrzyma w gratisie 50 PLN.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułWygrane bez podatku na ESL One Cologne w CS:GO u bukmachera LvBet
Następny artykułBonus do 1200 PLN za pierwszy depozyt u bukmachera STS
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce bukmacherów online. Zakłady sportowe w internecie mają ogromną przewagę, gdyż tylko online można uzyskać promocje do depozytu, freebety i darmowe zakłady.