Jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich bukmacherów forBET uruchomił świeżą odsłoną aplikacji mobilnej Większość użytkowników zauważyła również, że jest ona bardzo funkcjonalna i o wiele szybsza. Bukmacher dodatkowo dorzucił bonus +12% od wygranych.

całkiem nowa aplikacja forbet

Nowa aplikacja mobilna forBET

Ekstra wiadomość dla każdego gracza bukmacher forBET, który oczekiwał nowej wersji aplikacji mobilnej. Według informacji wiadomo, że wszystko co dotychczas było widoczne na oficjalnej stronie bukmachera forbet w wersji na deskopy, od teraz możemy szybko znaleźć mobilnie.

Podczas każdej dużej zmianie legalny bukmacher forBET organizuje coś ekstra dla swoich graczy i tak też stało się tym razem. Z okazji startu świeżej strony mobilnej, forBET przygotował prezent w postaci dodatkowego bonusu 12% od wygranych. Promocja dotyczy wszystkich kuponów zawartych za pośrednictwem nowej aplikacji.

Taka dodatkowa niespodzianka to ekstra gratis dla użytkowników i znacznie podwyższone wygrane na wszystkich zakładach zawartych przez telefon lub tablet. To też bardzo dobra okazja na przetestowanie nowej strony, poznania jej dobrych i złych stron.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułNaucz się prawidłowo czytać kursy bukmacherskie?
Następny artykułMerkur Sportwetten przejmuje firmę Totolotek
Promocje bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów internetowych. Bonusy do Fortuny, Totolotka, STS, forbet. Opinie graczy o bukmacherach 2019.