Bukmacher STS przyznaje darmowy bonus graczom za aktywować. Wystarczy zagrać na przestrzeni jednego tygodnia cztery kupony, aby otrzymać darmowy kupon gratis.

Darmowy bonus da aktywnych graczy od STS

Darmowy bonus da aktywnych graczy od STS

Akcja skierowana jest do wszystkich typerów, którzy posiadają aktywne konto u bukmachera STS oraz wcześniej dokonali co najmniej jednego depozytu.

Promocja dostępna jest od poniedziałku od godz. 00:00 do niedzieli do godz. 23:59, aż do odwołania.

Chcąc liczyć na darmowy kupon wystarczy na przestrzeni jednego okresu rozliczeniowego zagrać cztery kupony SOLO lub AKO, których kurs całkowity będzie wynosił co najmniej 1.85.

Warto jest wiedzieć, że na przestrzeni jednego okresu rozliczeniowego, czyli od poniedziałku do niedzieli kupony promocyjne muszą zostać zagrane oraz rozliczone.

Dodatkowo bukmacher STS wymaga:

  • co najmniej jeden kupon zagrany z aplikacji mobilnej
  • minimum jeden kupon TYLKO z zdarzeniami z oferty LIVE

Stawka kuponu musi wynieść dokładną kwotę 11 PLN, ale należy pamiętać, ze kupony zagrane za środki bonusowe automatycznie są wykluczone z tej akcji.

Poza tym bukmacher wyklucza z tej akcji kupony zagrane systemem, z wykorzystaną opcją Cashout, mające zdarzenia oferty hitu dnia, super oferty oraz bezpiecznego zakładu.

Kod promocyjny na Cashback „KOD500”

Gracz, który spełnia powyższe warunki to bukmacher STS w zamian przyzna w poniedziałek po zakończeniu danego okresu rozliczeniowego darmowy kupon! I to niezależnie jak kupony promocyjne zostały rozliczone.

Na przestrzeni każdego okresu rozliczeniowego można otrzymać jeden bonus.

STS: Darmowy bonus dla graczy

Bukmacher STS przyznaje dla nowych graczy darmowy bonus na start i to bez dokonania żądnej wpłaty.

Wystarczy wpisać kod promocyjny BETONLINE podczas rejestracji konta, a w zamian operator przyzna freebet o wartości 29 PLN.

Dodatkowo typer, który dokona pierwszego depozytu otrzyma bonus STS o równowartości wpłaty. Maksymalnie na konto gracza może trafić nawet 1200 PLN.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułUS OPEN bonus do 500 PLN dla aktywnych graczy od bukmachera BetClic
Następny artykułUS OPEN darmowy bonusy od bukmachera BetClic
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce bukmacherów online. Zakłady sportowe w internecie mają ogromną przewagę, gdyż tylko online można uzyskać promocje do depozytu, freebety i darmowe zakłady.