Legalny bukmacher STS oferuje swoim graczom promocję, w której to przyznaje darmowy freebet o wartości 11 PLN. Wystarczy zagrać na przestrzeni jednego tygodnia co najmniej cztery kupony, a w zamian bukmacher STS przyzna bonus.

STS bonus za darmo

STS bonus za darmo

Z tej oferty promocyjnej może skorzystać każdy gracz, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera STS, a także wcześniej dokonał co najmniej jednej wpłaty.

Promocja składa się z okresów rozliczeniowych, a każdy z nich trwa od poniedziałku od godz. 00:00 do niedzieli do godz. 23:59. Gracz, który chce wziąć udział w tej akcji nie musi nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani też się zapisywać.

W promocji biorą udział zarówno kupony pojedyncze jak i wielozdarzeniowe, ale kurs łączny ich nie może być mniejszy niż 1.85. Na kuponie mogą znajdować się zarówno zdarzenia oferty przedmeczowej jak i na żywo.

Stawka kuponu promocyjnego musi wynieść DOKŁADNIE 11 PLN, ale należy pamiętać, że z tej akcji są automatycznie wykluczone wszystkie kupony zagrane za środki bonusowe.

Darmowy bonus bez depozytu w Fortuna. Kod promocyjny: BETONLINE

Gracz, który spełnia powyższe warunki promocji otrzyma od bukmachera STS darmowy freebet o wartości 11 PLN i to bez znaczenia jak jego kupony zostały rozliczone.

W każdym okresie rozliczeniowym każdy gracz może otrzymać jeden bonus.

Czy STS wymaga wpisania kodu promocyjnego na bonus?

Nowi graczy, którzy dokonają rejestracji konta u bukmachera STS i wpiszą kod promocyjny BETONLINE na start mogą liczyć na darmowe bonusy.

Na start gracz otrzyma freebet o wartości 29 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie STS i to bez dokonania żadnej wpłaty.

Natomiast po dokonaniu pierwszej depozytu bukmacher przyzna bonus równowartości wpłaty. Użytkownik maksymalnie może otrzymać nawet 1200 PLN.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBetclic bonus do 500 PLN na kupony z siatkówki
Następny artykułBetClic konkurs typerski – gotówka do wygrania!
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce bukmacherów online. Zakłady sportowe w internecie mają ogromną przewagę, gdyż tylko online można uzyskać promocje do depozytu, freebety i darmowe zakłady.