Specjalną ofertę promocyjną każdemu graczowi oferuje legalny bukmacher STS, który nagradza wszystkich swoich użytkowników extra bonusami nawet o wartości 100 PLN.

Bonus od depozytu do 100 PLN w STS

Bonus od depozytu do 100 PLN w STS

Można śmiało powiedzieć, że przed nami bardzo ciekawy weeekend, w którym to emocji piłkarskich na pewno nie zabraknie, ponieważ zostaną rozegrane pojedynki w takich ligach, jak m.in. 1. kolejki Premier League, Bundesligi lub La Liga.

Na tą okazję każdy gracz może skorzystać z oferty promocyjnej „Bonus od depozytu do 100 PLN” do 15 sierpnia do godziny 23:59. Gracz, który chce skorzystać z tej promocji koniecznie musi się do niej zapisać na stronie www.STS.pl.

Bonus dla graczy za obstawienie meczy

Zadaniem graczy w ramach wspomnianej oferty promocyjnej jest dokonanie depozytu w wysokości 50 PLN i zagranie kuponu, który musi spełniać następujące warunki:

  • co najmniej jedno zdarzenie związane z rozgrywkami 1. kolejki Premier League, Bundesligi lub La Liga
  • typy mogą pochodzić z oferty przedmeczowej i na żywo
  • kurs łączny nie mniejszy niż 1.85
  • stawka kuponu nie mniejsza niż 50 PLN
Darmowy bonus bez depozytu w Fortuna. Kod promocyjny: BETONLINE

Gracz, który spełnił powyższe warunki promocji otrzyma w gratisie premię wartości 50% dokonanego depozytu, a może ona wynieść nawet 100 PLN. I to bez znaczenia, jak kupon został rozliczony.

Kod promocyjny w STS 2021:

Najlepszy bukmacher STS online oferuje każdemu graczowi na sam start limitowany pakiet powitalny, w którego skład wchodzą:

  • darmowe 29 PLN bez wpłaty własnej za założenie konta
  • bonus równowartości dokonanego depozytu do 1200 PLN

Wyżej wymienione bonusy będą aktywne typerom pod warunkiem wpisania kodu promocyjnego –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. A zaznaczyć jest warto, iż jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykuł100 PLN Cashbacku za obstawienie meczów w STS
Następny artykułBonusy za obstawienie meczy eliminacyjnych do MŚ 2022 od STS
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce bukmacherów online. Zakłady sportowe w internecie mają ogromną przewagę, gdyż tylko online można uzyskać promocje do depozytu, freebety i darmowe zakłady.