Jeżeli do tej pory jeszcze nie miałeś konta na STS.pl i jesteś nowym użytkownikiem tego portalu, to ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Możesz zyskać 25 złotych na start do wykorzystania na dowolne obstawianie meczy. Wystarczy, że zarejestrujesz się na stronie STS.pl i w miejscu na kod wpiszesz: pewne25 , a twoje konto na portalu zostanie zasilone o 25 PLN. 

Zyskuj Bonusy na Start

Nadal zastanawiasz się, jak wyglądają pozostałe zasady gry, które musisz spełnić, by dostać kasę na swoje konto. Wszelkie wątpliwości może rozwiać również pomoc online na stronie STS. Promocja już ruszyła od 11 stycznia i nadal trwa, pośpiesz się, by nie przegapić takiej okazji. Akcja zapewnia maksymalny bonus w kwocie 25 złotych, który otrzymasz do 3 dni roboczych na zarejestrowane konto. W przypadku wypłaty środków musisz spełnić takie warunki jak trzykrotny obrót kwoty, który jest na poziomie 75 złotych. Ważną kwestią są również stawki oczywiście te z wygranych kuponów z kursem nie mniejszym niż 1.91. Spełniając te proste warunki możesz w dowolny sposób wykorzystać kwotę, wypłacić ją, lub wykorzystać na kolejne typowanie meczy!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPromocje kasynowe dla Polaków
Następny artykułBukmacher Lvbet daje 50 zł dla kibiców Wisły Płock!
Promocje bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów internetowych. Bonusy do Fortuny, Totolotka, STS, forbet. Opinie graczy o bukmacherach 2019.