Już w piątek wraca PKO Ekstraklasa. Z okazji powrotu najwyższej fazy rozgrywkowej w Polsce bukmacher TOTALBet przygotował promocję graczom, w której zwiększa wygrane o 14%.

PKO Ekstraklasa bonus dla graczy

PKO Ekstraklasa bonus dla graczy

Oferta skierowana jest do wszystkich typerów, którzy posiadają aktywne konto u legalnego bukmachera TOTALBet oraz wcześniej dokonali minimum jednego depozytu.

Promocja „TOTALBet bez podatku” aktywna jest graczom do 9 lutego do godz. 23:59. Swojego udziału w tej akcji nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani się zapisywać.

W ramach tej akcji kwalifikują się wyłącznie zakłady wielozdarzeniowe, na których muszą koniecznie znajdować się minimum trzy darzenia. Kurs każdego typu nie może być mniejszy niż 1.20.

polski bukmacher bonus a darmo 2020
Darmowy bonus bez wpłaty własnej w STS – Kod promocyjny BETONLINE

Gracz sam wybiera z jakiej dyscypliny będą zdarzenia, ponieważ promocją nie objęte są wyłącznie sporty wirtualne. W dodatku typy mogą pochodzić z oferty przedmeczowej oraz na żywo.

Stawka każdego zakłady jest dowolna. Jednak warto jest mieć na uwadze, że promocją nie są objęte żadne zakłady zawarte za środki bonusowe.

Bukmacher TOTALBet automatycznie zwiększy wygraną o 14%, jeśli kupon:

  • spełnia powyższe warunki promocji
  • został rozliczony jako wygrany

Bonus bez depozytu od legalnego bukmachera TOTALBet

Gracze, którzy dokonają rejestracji konta online u bukmachera TOTALBet otrzymają w gratisie freebet bez wpłaty własnej o wartości 10 złotych.

Kolejna premia znajdzie się na koncie użytkownika po dokonaniu pierwszego depozyt. Wówczas typer może otrzymać nawet 5000 złotych.


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułFortuna bonus za obstawienie meczy. Darmowa premia do 100% dla graczy.
Następny artykułBetclic liga typerów z nagrodami. 45 000 złotych w puli Jackpota w BetClic
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce bukmacherów online. Zakłady sportowe w internecie mają ogromną przewagę, gdyż tylko online można uzyskać promocje do depozytu, freebety i darmowe zakłady.