Legalny bukmacher eWinner PL oferuje wszystkim aktywnym swoim typerom limitowaną ofertę promocyjną na sam start, w której to można liczyć na zwrot stawki za przegrane kupony. Maksymalna wartość, jaką może trafić na konto typera to nawet 200 PLN.

Bukmacher eWinner rozdaje bonusy za przegrane kupony

Bukmacher eWinner rozdaje bonusy za przegrane kupony

Śmiało można powiedzieć, że emocji podczas Wimbledonu na pewno nie brakuje. Bowiem na każdy z zawodników chce pokazać się z jak najlepszej strony podczas turnieju Wielkoszlemowego. W dodatku Iga Świątek celuje w kolejny swój triumf.

Na przeciw graczom wychodzi legalny bukmacher eWinner, który swoim graczom oferuje akcję promocyjną „Cashback 100% do 200 PLN na Wimbledon”, a od 26 czerwca do 3 lipca do godziny 23:59 i od 4 do 11 lipca do godziny 23:59.

Lecz użytkownik, który chce skorzystać z tej oferty promocyjnej koniecznie musi do niej dołączyć na stronie www.eWinner.pl i to jeszcze przed zagraniem pierwszego kuponu.

Bonus do 200 PLN na Wimbledon

Zadaniem graczy w promocji „Cashback 100% do 200 PLN na Wimbledon” jest zagranie kuponu AKO, na którym to muszą znajdować się co najmniej cztery zdarzenia. Jednak wszystkie typy OBOWIĄZKOWO muszą być z oferty na Wimbledon.

polski bukmacher bonus za darmo
Darmowy bonus bez ryzyka w STS – Kod promocyjny BETONLINE

Kupon okazał się wygrany to super. Cała wygrana znajdzie się na koncie typera. W przypadku przegranej użytkownik będzie mógł liczyć na zwrot stawki, a może ona wynieść nawet 100 PLN w każdym okresie rozliczeniowym.

Jaki jest aktualny kod promocyjny w eWinner?

Zakłady bukmacherskie eWinner PL online oferują każdemu graczowi limitowaną ofertę promocyjną na sam start, gdzie to już pierwszy kupon jest objęty Cashbackiem. To sprawia, że w momencie przegranej typer otrzyma zwrot stawki do 110 PLN.

Poza tym pod dokonaniu drugiego depozytu użytkownik będzie mógł liczyć na premię równowartości wpłaty, która może wynieść nawet 500 PLN. W eWinner bonus dostępny jest dla wszystkich nowych graczy.

Powyższe bonusy będą aktywne pod warunkiem wpisania kodu promocyjnego –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Dodać jest trzeba koniecznie, iż jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułExtra 100 PLN na Ligę Mistrzów od STS.
Następny artykułGwarantowane bonusy na sporty wirtualne w STS.
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce bukmacherów online. Zakłady sportowe w internecie mają ogromną przewagę, gdyż tylko online można uzyskać promocje do depozytu, freebety i darmowe zakłady.