Bukmacher eFortuna online w swojej ofercie promocyjnej posiada limitowaną akcje „Ekspert +”, w której to każdy z użytkowników może liczyć na darmową kasę za obstawienie meczy. A trzeba powiedzieć, że pula nagród jest dosyć okazała, bo wynosi 20 000 PLN.

Misja + z pulą nagród 20 000 PLN w Forutnie

Misja + z pulą nagród 20 000 PLN w Forutnie

Warto jest dodać, że przed nami bardzo ciekawe mecze eliminacyjne do Mistrzostw Świata 2022 i to na każdym kontynencie. A już w najbliższy piątek dojdzie do takich potyczek, jak m.in. Włochy vs Szwajcaria, Grecja vs Hiszpania, Urugwaj vs Argentyna, czy też Paragwaj vs Chile.

Każdy z graczy w dodatku może liczyć na dodatkową kasę za typowanie spotkań w promocji „Ekspert +” dostępna jest użytkownikom na stronie www.eFortuna.pl, która aktywna jest do 11 listopada do godziny 18:00.

Gwarantowane bonusy dla graczy:

Promocja „Ekspert +” polega na zagraniu kuponu wielozdarzeniowego za nie mniej niż 5 PLN, na którym to muszą znajdować się wyłącznie następujące potyczki:

  • Azerbejdżan – Luksemburg
  • Armenia – Macedonia Płn.
  • Rumunia – Islandia
  • Słowacja – Słowenia
  • Grecja – Hiszpania
  • Włochy – Szwajcaria
  • Austria – Izrael
  • Bośnia i Herc. – Finlandia
  • Paragwaj – Chile
  • Urugwaj – Argentyna
polski bukmacher bonus a darmo 2020
Darmowy bonus bez wpłaty własnej w STS – Kod promocyjny BETONLINE

Każdy z użytkowników musi mieć na uwadze, ze na powyższe starcia należy oddać jedynie typy z oferty przedmeczowej, które muszą być w ofercie 1 lub X lub 2 (wygrana gospodarzy lub gości lub remis).

Gracze, którzy poprawnie wytypowali te pojedynki to poza wygraną gotówką mogą liczyć na dodatkowe środki. Dokładnie mówiąc oprócz wygranej gotówki podzielą pomiędzy sobą pulę nagród, która wynosi 20 000 PLN.

Nowy kod promocyjny w eFortunie:

Zakłady bukmacherskie eFortuna online oferuje każdemu graczowi limitowaną ofertę promocyjną. Wystarczy wpisać kod promocyjny –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym, aby dokonać aktywacji niżej wymienionych bonusów.

Już za same założenie konta na kontom gracza trafi darmowe 20 PLN bez wpłaty własnej. Dodatkowo pierwszy kupon jest objęty ubezpieczeniem. W przypadku przegranej typer otrzyma zwrot całej stawki do 600 PLN.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułZwrot stawki od Betclic na europejskie puchary.
Następny artykułDarmowe bonusy od Fortuny od bukmachera Fortuna
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce bukmacherów online. Zakłady sportowe w internecie mają ogromną przewagę, gdyż tylko online można uzyskać promocje do depozytu, freebety i darmowe zakłady.