Legalny bukmacher eWinner PL online oferuje każdemu graczowi limitowaną akcję promocyjną, w której to można liczyć na extra bonus za depozytu. Na konto każdego z użytkowników może trafić nawet 300 PLN.

Bonus dla stałych klientów! 50% aż do 300 zł!

Bonus dla stałych klientów! 50% aż do 300 zł!

Śmiało trzeba powiedzieć, ze warunki akcji promocyjnej bukmacher eWinner są niezwykle proste. Wystarczy spełnić dwa proste kroki, aby cieszyć się z darmowych środków.

Promocja „Bonus za depozyt do 300 PLN” jest dostępna graczom wyłącznie w dniach od 26 kwietnia do 1 maja do godziny 23:59. Lecz użytkownik, który chce skorzystać z tej ofert koniecznie musi do niej dołączyć na stronie www.eWinner.pl.

Bonus do 300 PLN za depozyt

Zadaniem graczy w promocji „Bonus za depozyt do 300 PLN” jest w pierwszej kolejności dokonanie depozytu na swoje konto.

Następnie gracz musi zawrzeć kupon wielozdarzneiowy, tzw. AKO z kursem nie mniejszym niż 2.50 za równowartości depozytu.

A śmiało trzeba powiedzieć, że obecnie jest co obstawiać u bukmachera eWinner, ponieważ zdecydowana większość spotkań jest obecnie w większości dyscyplin.

polski bukmacher bonus za darmo
Darmowy bonus bez ryzyka w STS – Kod promocyjny BETONLINE

Po spełnieniu powyższych warunków promocji każdy gracz otrzyma bonus o wartości 50% dokonanie depozytu, aż do 300 PLN. I to bez znaczenia, jak zakład został rozliczony!

Jaki jest aktualny kod promocyjny w eWinner?

Zakłady bukmacherskie eWinner online oferują każdemu graczowi limitowaną akcję promocyjną na sam start, w której to typerzy na sam start mogą liczyć:

  • zakład bez ryzyka do 110 PLN
  • premia za drugi depozyt do 500 PLN

Jednak bardzo istotne w tym wszystkim jest to, aby wpisać kod promocyjny –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. To sprawi, że powyższy pakiet powitalny będzie od razu aktywny.


Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułAktualny kod promocyjny w STS. 1640 PLN na start.
Następny artykułNajlepsze serwisy sportowe dla typerów 
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce bukmacherów online. Zakłady sportowe w internecie mają ogromną przewagę, gdyż tylko online można uzyskać promocje do depozytu, freebety i darmowe zakłady.