Bukmacher Betclic Polska nagradza wszystkich aktywnych graczy za obstawienie dowolnych zdarzeń. Podczas najbliższego weekendu na konto każdego z użytkowników może trafić nawet premia w wysokości 200 PLN.

Obstawiaj mecze i wygrywaj więcej u bukmachera Betclic.

Obstawiaj mecze i wygrywaj więcej u bukmachera Betclic.

A trzeba śmiało powiedzieć, że na pewno jest co obstawiać, ponieważ obecnie mecze rozgrywane są w większości dyscyplin. Dodatkowo przed nami niezwykle emocjonująca gala FAME MMA.

Użytkownik, który chce skorzystać z promocji „Multi Misja” koniecznie trzeba do niej dołączyć na stronie www.Betclic.pl. Jednak wspomniana oferta promocyjna jest dostępna typerom do 3 października do godziny 23:59.

200 PLN za obstawienie meczy:

Zadaniem graczy w promocji „Multi Misja” jest zagranie kuponu AKO z dowolnych rozgrywek, na którym muszą znajdować się minimum dwa zdarzenia. Dodatkowo typy muszą być z oferty przedmeczowej, ale i na żywo. Dodać jest warto, że kurs łączny kuponu nie może być mniejszy niż 3.00. Dodać jest warto również to, iż stawka minimalna nie może być mniejsza niż 20 PLN.

polski bukmacher bonus a darmo 2020
Darmowy bonus bez wpłaty własnej w STS – Kod promocyjny BETONLINE

Gracze, których zakłady okazały się wygrane to oprócz wygranej gotówki otrzymają extra kasę:

  • 3 kupony wygrane – 40 PLN
  • 5 kuponów wygranych – 80 PLN
  • 10 kuponów wygranych – 200 PLN

Bonusy znajdą się na kontach gracza najpóźniej do 5 października do godziny 17:00.

Aktualny kod promocyjny w Betclic:

Zakłady bukmacherskie Betclic Polska online oferują wszystkim graczom limitowaną ofertę promocyjną na start w postaci bezpiecznego kuponu. Wystarczy jedynie wpisać kod promocyjny „KOD550” w formularzu rejestracyjnym, aby otrzymać dodatkową kasę.

To sprawi, że jeśli zakład okaże się przegrany to gracz nie straci gotówki, ponieważ otrzyma on zwrot 100% stawki, a może wynieść ona nawet 550 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBetclic zmniejsza przegrane graczom za obstawienie meczy
Następny artykułZwrot stawki od Betclic na europejskie puchary.
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce bukmacherów online. Zakłady sportowe w internecie mają ogromną przewagę, gdyż tylko online można uzyskać promocje do depozytu, freebety i darmowe zakłady.