Bezpłatne pieniądze czekają na każdego nowego gracza STS. Trzeba tylko zarejestrować konto na oficjalnej stronie bukmachera. Więcej dowiesz się poniżej.

sts bukmacher
Kod promocyjny STS: BETONLINE

Ekstra 27 PLN od bukmachera STS

Jeden z najpopularniejszych bukmacherów stacjonarnych STS od dłuższego czasu cieszy się bardzo dużą renomą również w internecie. Z tej okazji możesz zgarnąć darmową kasę na swoje konto bez wpłaty.

Bukmacher STS na sam początek dla każdego gracza podaruje aż 27 PLN za darmo. Nie musisz niczego wpłacać, wystarczy tylko podać kod promocyjny STS podczas rejestracji.

Jaki kod podać podczas rejestracji?

Kod promocyjny STS jaki trzeba wpisać podczas pierwszej rejestracji to „BETONLINE”. Należy podać go podczas wypełniania formularza na oficjalnej stronie www.sts.pl

freebet sts za darmo
Darmowy freebet u bukmachera STS: kod promocyjny: BETONLINE

Ważne! Bonus 27 PLN to nie jedyna niespodzianka na start jaką możesz zgarnąć od bukmachera STS. Jeśli zdecydujesz się na depozyt to możesz otrzymać dodatkowo nawet 1000 PLN.

Kod promocyjny u bukmachera STS to świetna niespodzianka dla każdego użytkownika, który dopiero rozpoczyna swoją przygodę z zakładami bukmacherskimi i nie ma funduszy.

Uwaga! Kolejna świetna informacja dla Ciebie. U bukmachera STS możesz założyć tymczasowe konto bez skanu dowodu! Jest ono ważne przez miesiąc.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułSTS zakładanie konta. Jak na start odebrać 27 PLN za darmo?
Następny artykułSkoki narciarskie – Kursy na Raw Air
Promocje bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów internetowych. Bonusy do Fortuny, Totolotka, STS, forbet. Opinie graczy o bukmacherach 2019.