Zakłady bukmacherskie eFortuna online oferują wszystkim graczom limitowaną ofertę promocyjną, w której to użytkownicy mogą liczyć na pewne środki i to bez znaczenia, czy zakłady będą wygrane czy przegrane.

4 Skoki Po Bonus

4 Skoki Po Bonus

A niewątpliwie na pewno oferta na Turniej Czterech Skoczni jest dosyć bogata i każdy z użytkowników znajdzie coś dla siebie. My w dodatku liczymy na dobry występ naszych rodaków, jak Stocha, czy Żyłę.

Natomiast na przeciw typerom wychodzi legalny bukmacher www.eFortuna.pl i oferuje limitowaną ofertę promocyjną „4 Skoki Po Bonus”, w której to użytkownicy mogą liczyć na darmowe środki. Lecz trzeba miec na uwadze, że ta akcja jest dostępna wyłącznie w następujące dni 29 grudnia oraz 1, 4 i 6 stycznia.

Promocje bukmacherskie na Turniej Czterech Skoczni

Zadaniem graczy w promocji „4 Skoki Po Bonus” jest zagranie kuponu SOLO, AKO lub MAXIKOMBI, na którym to muszą znajdować się same zdarzenia z oferty LIVE ze skoków narciarskich. Dodatkowo warto jest mieć na uwadze, że stawka minimalna zakładu to 20 PLN.

Jeśli gracz zagra kupon spełniający powyższe warunki promocji typer otrzyma dodatkową gotówkę:

  • 1 kupon za 20 zł każdy z min. jednym zdarzeniem związanym ze skokami = bonus 10 zł w punktach FKP
  • 2 kupony za 20 zł każdy z min. jednym zdarzeniem związanym ze skokami w 2 różne dni = bonus 20 zł w punktach FKP
  • 3 kupony za 20 zł każdy z min. jednym zdarzeniem związanym ze skokami w 3 różne dni = bonus 30 zł w punktach FKP
  • 4 kupony za 20 zł każdy z min. jednym zdarzeniem związanym ze skokami w 4 różne dni = bonus 40 zł w punktach FKP
polski bukmacher bonus a darmo 2020
Darmowy bonus bez wpłaty własnej w STS – Kod promocyjny BETONLINE

Co jest istotne to fakt, że nie ma znaczenia, że zakład zostanie rozliczony. Typer i tak będzie mógł cieszyć się z dodatkowej kasy

Jaki jest nowy kod promocyjny w eFortunie:

Bukmacher eFortuna online wszystkim nowym graczom oferuje limitowany pakiet powitalny, w którym to można liczyć na darmowe środki już na sam start.

Za samą rejestrację konta typer otrzyma 20 PLN i to bez żadnej wpłaty. Dodatkowo pierwszy zakład jest objęty Cashbackiem, czyli w przypadku przegranej gracz otrzyma zwrot stawki, aż do 600 PLN. Dodatkowo użytkownik otrzyma bonus 100% do 2100 PLN za drugi depozyt.

Jednak powyższe bonusy będą aktywne wszystkim graczom jedynie w momencie wpisania kodu promocyjnego –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Zaznaczyć jest warto, że jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułDarmowa gotówka dla graczy za obstawienie MŚ 2022 od Fortuny
Następny artykułBonusy na obstawienie meczy od Fortuny do 90 PLN dla wszystkich typerów
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce bukmacherów online. Zakłady sportowe w internecie mają ogromną przewagę, gdyż tylko online można uzyskać promocje do depozytu, freebety i darmowe zakłady.