Bukmacher BetClic wprowadza najnowsze ofertę powitalną swoim graczom, w której to przyznaje na start zakład bez ryzyka nawet do 500 PLN. Wystarczy zagrać kupon i jeżeli okażę się przegrany otrzymasz od bukmachera zwrot całej stawki.

BetClic bonus na start dla graczy. Cashback do 500 PLN

BetClic bonus na start dla graczy. Cashback do 500 PLN

Bukmacher BetClic działa na polskim rynku bukmacherski w pełni legalnie. Grając u tego operatora jest to w pełni zgodne z polskim prawem.

Oferta promocyjna skierowana jest do wszystkich graczy, którzy jeszcze nie posiadają konta u bukmachera BetClic.

Chcąc skorzystać z promocji należy wpisać kod promocyjny „KOD500” podczas rejestracji!

Chcąc skorzystać tej promocji należy dokonać rejestracji konta na stronie internatowej tego operatora. Ten proces jest nie zajmie Ci zbyt wiele czasu, ponieważ wystarczą podstawowe swoje dane, jak m.in. imię i nazwisko.

BetClic bonus na start dla graczy. Cashback do 500 PLN

Po weryfikacji konta przez bukmachera należy dokonać pierwszej wpłaty, a następnie zagrania kuponu. Można typować dowolne zdarzenia, znajdujące się w ofercie bukmachera BetClic.

Jeżeli się okaże, że faworyci Cię zawiedli to nic straconego, ponieważ w zamian otrzymasz zwrot stawki za jaki został zagrany kupon. Maksymalnie można otrzymać 500 PLN. W razie natomiast wygranej otrzymasz całą kwotę.

Promocją objęty jest tylko pierwszy kupon po dokonaniu rejestracji konta!

Oferta dla nowych graczy bukmachera BetClic:

Gracze, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera BetClic w pełni legalnie mogą korzystać z BetClic TV, w której można oglądać legalnie wydarzenia sportowe.

Poza tym gracze, którzy lubią typować z aplikacji mobilnej mogą ją pobrać ze strony bukmachera.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułO 14% większe wygrane u bukmachera LvBet na zakłady z tenisa
Następny artykułExtra bonus 60 PLN od bukmachera BetClic
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce bukmacherów online. Zakłady sportowe w internecie mają ogromną przewagę, gdyż tylko online można uzyskać promocje do depozytu, freebety i darmowe zakłady.