Po przerwie reprezentacyjnej wracamy do rozgrywek piłkarskich. Już w najbliższy weekend zostanie rozegrana dziewiąta seria zmagań w angielskiej Premier League. Natomiast typerzy z tej okazji mają okazję do wygrania extra gotówkę, ponieważ pula nagród w akcji „Piłkarski Jackpot” wynosi 20 000 PLN.

Piłkarski Jackpot to szansa na 20 000 PLN za obstawianie meczy w BetClic.

Piłkarski Jackpot to szansa na 20 000 PLN za obstawianie meczy w BetClic.

Emocji nie brakuje w żadnej kolejce angielskiej Premier League. I można być pewnym, że podobnie powinno być i tym razem. Tym bardziej, że czekają nas ciekawe mecze, jak Tottenham vs Manchester City, Liverpool vs Leicester czy Newcastle vs Chelsea.

Użytkownik, który chce włączyć się w walkę o 20 000 PLN musi koniecznie do niej się zapisać na stronie www.Betclic.pl, a należy dokonać tego najpóźniej do 21 listopada do godziny 13:30

Bonus dla graczy za typowanie meczy.

W ramach promocji „Piłkarski Jacpot” dostępne są wyłącznie kupony AKO, na których musi znajdować się równa ilość ośmiu meczy:

  • Newcastle vs Chelsea
  • Aston Villa vs Brighton
  • Tottenham vs Manchester City
  • Manchester Utd. vs West Bromwich Albion
  • Fulham vs Everton
  • Sheffield Utd. vs West Ham
  • Leeds vs Arsenal
  • Liverpool vs Leicester
polski bukmacher bonus a darmo 2020
Darmowy bonus bez wpłaty własnej w STS – Kod promocyjny BETONLINE

Gracze na każde z wyżej wymienionych spotkań muszą oddać typy z oferty przedmeczowej w formacie „1 x 2”, czyli (wygrana gospodarzy lub gości lub remis),

Stawka każdego kuponu co warto jest wiedzieć, że nie może być mniejsza niż 10 PLN. Dodać jest warto, że wszyscy typerzy mają prawo zagrać nawet pięć kuponów.

Gracze, którzy poprawnie wytypowali te mecze to poza wygraną gotówką mogą otrzymać dodatkowe środki. Bowiem podzielą pomiędzy sobą pulę nagród, która wynosi 20 000 PLN.

Bonus do 550 PLN na start u bukmachera Betclic:

Bukmacher Betclic online oferuje wszystkim graczom limitowaną ofertę promocyjną na start, w której to użytkownicy mogą liczyć na zakład bez ryzyka do 550 PLN. Bezpieczny zakład będzie aktywny typerom pod warunkiem, z wpiszą oni hasło promocyjne –>> KOD550 w formularzu rejestracyjnym.

To sprawi, że w przypadku przegranej użytkownik otrzyma zwrot całej stawki, aż do 550 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułJackpot na Premier League w Betclic. Do zdobycia aż 10 000 PLN
Następny artykułPewne 30 PLN dla wszystkich graczy od bukmachera eFortuna z okazji Mikołajek
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce bukmacherów online. Zakłady sportowe w internecie mają ogromną przewagę, gdyż tylko online można uzyskać promocje do depozytu, freebety i darmowe zakłady.