Legalny bukmacher STS online w związku z spotkaniem finałowym w Lidze Mistrzów oferuje każdemu graczowi extra bonus do 100 PLN za zagranie kuponu i to bez znaczenia, jak zakład został rozliczony.

Gwarantowane 100 PLN na finał Ligi Mistrzów

Gwarantowane 100 PLN na finał Ligi Mistrzów

Śmiało trzeba powiedzieć, że emocji na pewno podczas spotkania finałowego w Lidze Mistrzów pomiędzy Liverpoolem z Realem Madryt nie zabraknie. A waga tego meczu na pewno jest dosyć spora.

Dodatkowo można zgarnąć ekstra kasę za typowanie tego meczu w ramach oferty promocyjnej „Obstaw i odbierz do 100 PLN”, a jest ona dostępna wyłącznie w dniach do 28 maja do godziny 23:59.

Jednak istotne w tym wszystkim jest to, że gracz, który chce skorzystać z tej oferty koniecznie musi do niej dołączyć na stornie www.STS.pl i to jeszcze przed zagraniem kuponu!

100 PLN na finał Ligi Mistrzów

Bukmacher STS w ramach wspomnianej oferty promocyjne dopuszcza zakład SOLO lub AKO, na którym to koniecznie musi znajdować się co najmniej jedno ze zdarzeń dot. finału Ligi Mistrzów w piłce nożnej pomiędzy Liverpoolem z Realem Madryt.

Jednak nie można zapominać o tym, że kurs łączny musi wynosić minimum 2.50, zaś stawka minimalna to 20 PLN.

polski bukmacher bonus za darmo
Darmowy bonus bez ryzyka w STS – Kod promocyjny BETONLINE

Gracz za pierwszy zagrany kupon spełniający powyższe warunki promocji otrzyma premię. A dokładnie mówiąc bukmacher STS przyzna bonus o wartości 50% wpłaty, gdzie można otrzymać nawet 100 PLN.

Jaki jest aktualny kod promocyjny w STS?

Zakłady bukmacherskie STS online oferują każdemu graczowi na sam start specjalny pakiet powitalny, w którym to można liczyć na extra środki. Trzy pierwszy depozyty są objęte promocją, gdzie można otrzymać odpowiednio bonus do 300 PLN, 500 PLN i 700 PLN.

Zaznaczyć jest również warto inny istotny aspekt. A mianowicie fakt, że pierwszy zakład jest objęty Cashbackiem do 100 PLN. Podobnie ma to miejsce odnośnie kuponów z sportów wirtualnych i Betgames, gdzie w momencie przegranej gracz może otrzymać zwrot do 20 PLN.

Jednak wyżej wymienione bonusy będą aktywne pod warunkiem wpisania kodu promocyjnego –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. A dodać jest trzeba fakt, że jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułGwarantowane bonusy za obstawienie meczy w eWinner
Następny artykułCashback na Wimbledon w eWinner. 100 zł tygodniowo!
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce bukmacherów online. Zakłady sportowe w internecie mają ogromną przewagę, gdyż tylko online można uzyskać promocje do depozytu, freebety i darmowe zakłady.