Bukmacher BetClic wprowadza ciekawą promocję dla swoich graczy, w której to można otrzymać darmowy bonus wysokości 60 PLN. Wystarczy, że minimum trzy kupony zostaną rozliczone jako wygrane i tym samym będzie można cieszyć siecz darmowych środków na grę.

Betclic – 60 PLN bonusu za obstawianie!

Betclic – 60 PLN bonusu za obstawianie!

Z tej promocji może skorzystać każdy gracz, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera BetClic oraz wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty.

Promocja trwa do 28 lipca do godziny 23:59.

W tej akcji biorą udział jedynie kupony wielozdarzeniowe. Operator dopuszcza zarówno zdarzenia przedmeczowe jak i na żywo. Należy jednak pamiętać, że kurs kuponu musi wynieść minimum 3.00.

Minimalna stawka kuponu to 20 PLN.

Kod promocyjny na Cashback „KOD500”

Natomiast z tej promocji automatycznie są wykluczone kupony:

  • mające takie same zdarzenia
  • zawarte za środki bonusowe
  • zagrane systemowo
  • z wykorzystaną opcją Cashout

Gracz, który spełnia powyższe warunki promocji bukmachera Betclic, a poza tym w okresie trwania promocji jego minimum trzy kupony zostaną rozliczone jako wygrany to bukmacher przyzna darmowy bonus w wysokości 60 PLN.

Należy jednak pamiętać, że jeden gracz może otrzymać jeden bonus.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułDarmowy bonus powitalny w BetClic! Cashback 500 PLN!
Następny artykułBonus do 3000 PLN na start u bukmachera Betfan
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce bukmacherów online. Zakłady sportowe w internecie mają ogromną przewagę, gdyż tylko online można uzyskać promocje do depozytu, freebety i darmowe zakłady.