Legalny bukmacher eFortuna online oferuje graczom limitowaną ofertę promocyjną, w której to można liczyć na ekstra bonusy za typowanie KSW 62. A na pewno jest o co walczyć, bowiem pula nagród to 20 000 PLN.

Darmowe bonusy na KSW 62 od bukmachera Fortuna

Darmowe bonusy na KSW 62 od bukmachera Fortuna

Dodać jest warto, że emocji podczas KSW 62 nie powinno zabraknąć, ponieważ dojdzie do takich konfrontacji, jak m.in. Szymon Kołecki vs Akop Szostak, Artur Sowiński vs Sebastian Rajewski, Andrzej Grzebyk vs Marius Žaromskis.

Warto jest mieć na wadze, że promocja „Ekspert + MMA – KSW” dostępna jest na stronie www.eFortuna.pl i aktywna typerom do 17 lipca do godziny 20:00.

Bonusy za typowanie KSW 62

Zadaniem graczy jest zawarcie zakłądu AKO za minimum 5 PLN, na którym to muszą znajdować się same walki z KSW 62. Każdy gracz musi oddać wyłącznie typy w formacie wygrana KKO/TKO/DSQ lub na punkty lub poddanie.

Typerzy, którzy poprawnie wytypują walki to poza wygraną gotówką otrzymają ekstra kasę, ponieważ podzielą pomiędzy sobą pulę nagród, która wynosi 20 000 PLN.

Bonus bez depozytu w eFortunie:

Legalny bukmacher eFortuna online oferuje każdemu graczowi na sam start limitowaną ofertę promocyjną, w której to można liczyć na 20 PLN za założenie konta i to bez żadnego depozytu.

W dodatku po dokonaniu pierwszej wpłaty gracz otrzyma premię równowartości depozytu do 2000 PLN oraz może liczyć na zakład bez ryzyka do 210 PLN. Jednak koniecznie jest wpisanie kodu promocyjnego –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonus dla typerów na mecz Polska – Słowacja od Fortuny
Następny artykuł100 PLN Cashbacku za obstawienie meczów w STS
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce bukmacherów online. Zakłady sportowe w internecie mają ogromną przewagę, gdyż tylko online można uzyskać promocje do depozytu, freebety i darmowe zakłady.