Bukmacher Fortuna zwiększa wygrane dla swoich graczy. Wystarczy zagrać kupon u wspomnianego operatora w godzinach 17:00 – 18:00, aby kupon wziął udział w promocji „Happy Hours”.

Fortuna „Happy Hours”

Fortuna „Happy Hours”

Oferta skierowana jest do wszystkich typerów, którzy posiadają aktywne konto u bukmachera Fortuna, a także wcześniej dokonali minimum jednej wpłaty.

Promocja dostępna jest graczom w każdy piątek, kiedy swoje mecz rozgrywa polska Ekstraklasa w piłce nożnej. Najbliższa okazja ku temu będzie 25 października.

Warunki tej promocji są bardzo proste. Wystarczy zagrać kupon w godzinach 17:00 – 18:00 i dodać bonus kursowy „Happy Hours” do kuponu. To sprawi, że dany kupon automatycznie jest zapisany do akcji.

W promocji kwalifikują się jedynie kupony AKO, na którym muszą znajdować się minimum trzy zdarzenia. Wszystkie typy na kuponie muszą pochodzić z oferty przedmeczowej z piłki nożnej.

Betfan kod promocyjny

Stawka minimalna kuponu to 20 PLN, ale z promocji automatycznie są wykluczone wszystkie kupony zagrane za środki bonusowe.

Jeśli zagrany przez gracza kupon spełnia powyższe warunki promocji, a poza tym zostanie rozliczony jako wygrany to bukmacher Fortuna automatycznie zwiększy wygraną o 14%.

Każdy użytkownik w ramach tej akcji może zagrać dowolną ilość kuponów.

Fortuna bonus bez wpłaty własnej

Legalny bukmacher Fortuna oferuje nowym graczom, którzy dokonają rejestracji konta bonusy już na start:

  • freebet bez depozytu o wartości 20 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie
  • darmowe środki równowartości pierwszej wpłaty do 1000 PLN
  • pierwszy zakład bez ryzyka do 115 PLN

Chcąc skorzystać z tych bonusów powitalnych wystarczy jedynie wpisać kod promocyjny BETONLINE podczas rejestracji konta.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBetClic konkurs typerski – gotówka do wygrania!
Następny artykułNajnowszy pakiet powitalny u bukmachera Milenium
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce bukmacherów online. Zakłady sportowe w internecie mają ogromną przewagę, gdyż tylko online można uzyskać promocje do depozytu, freebety i darmowe zakłady.