Specjalną ofertę promocyjną wszystkim użytkownikom oferuje legalny bukmacher Betclic Polska za typowanie tenisa. W przypadku przegranych zakładów na konto typera może trafić nawet 100 PLN.

Tenisowy Cashback. Zwrot do 100 PLN w Betclic

Tenisowy Cashback. Zwrot do 100 PLN w Betclic

Meczy tenisowych na pewno nie brakuje, ponieważ sezon w tej dyscyplinie pomału rozkręca się. Dodatkowo przed nami najważniejsze mecze w Australian Open, gdzie to kapitalnie spisuje się Iga Świątek.

Natomiast bukmacher Betclic zmniejsza przegrane wszystkim swoim graczom w promocji „Tenisowy Cashback. Zwrot do 100 PLN”. Chcąc z niej skorzystać należy koniecznie do niej dołączyć na stronie www.Betclic.pl, a jest ona aktywna wyłącznie w następujących dniach od 24 do 30 stycznia do godziny 23:59.

Bonus do 100 PLN za typowanie tenisa:

W promocji „Tenisowy Cashback. Zwrot do 100 PLN” kwalifikują się zarówno kupony SOLO, ale i również AKO. Lecz istotne jest, aby na zakładzie znajdowały się wyłącznie mecze z tenisa, które mogą pochodzić z dowolnego turnieju.

polski bukmacher bonus a darmo 2020
Darmowy bonus bez wpłaty własnej w STS – Kod promocyjny BETONLINE

Poza tym typy mogą być zarówno z oferty przedmeczowej, ale i także „na żywo”, ale kurs ich nie może być mniejszy niż 1.50.

Jeśli zakłady okaże się wygrane to super, bo cała kwota trafi na konto użytkownika. Natomiast w przypadku przegranych użytkownik będzie mógł liczyć na bonus o wartości zwrotu podatku. Za wszystkie kupony można otrzymać nawet 100 PLN.

Nowy kod promocyjny w Betclic Polska:

Zakłady bukmacherskie Betclic Polska online oferują każdemu użytkownikowi specjalny bonus na sam start, w którym to można liczyć na bezpieczny kupon i to o dosyć pokaźnej wartości, bo 550 PLN.

Lecz Cashback będzie aktywny graczom jedynie w momencie wpisania kodu promocyjnego —> KOD550 w formularzu rejestracyjnym. A zaznaczyć jest warto, iż jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonusy na obstawienie meczy od Fortuny do 90 PLN dla wszystkich typerów
Następny artykuł20 000 PLN dla typerów za obstawienie UFC 271
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce bukmacherów online. Zakłady sportowe w internecie mają ogromną przewagę, gdyż tylko online można uzyskać promocje do depozytu, freebety i darmowe zakłady.