Limitowaną ofertę promocyjną wszystkim typerom sportów wirtualnych oferuje legalny bukmacher STS. Wystarczy zagrać kupon AKO, aby liczyć na extra kasę za obrót i to bez znaczenia, jak zakłady zostały rozliczone.

Darmowa gotówka na sporty wirtualne

Darmowa gotówka na sporty wirtualne

Sporty wirtualne na pewno mają spore atuty. Jedno z takich to na pewno jest takie, iż ta kategoria jest dostępna przez dobę i w dosyć szybkim czasie można wygrać sporą gotówkę.

Na przeciw graczom wychodzi legalny bukmacher STS i oferuje on limitowaną akcję promocyjną „Ekstra 30 PLN. Odbierz dodatkową kasę”, a jest ona dostępna do 13 lipca do godziny 23:59. Użytkownik, który chce skorzystać z tej oferty koniecznie musi do niej dołączyć na stronie www.STS.pl i to przed zagraniem pierwszego kuponu!

30 PLN na sporty wirtualne

Zadaniem graczy w promocji „Ekstra 30 PLN. Odbierz dodatkową kasę” jest zawarcie kuponu AKO, an którym musi znajdować się minimum jeden typ pochodzący ze sportów wirtualnych. Natomiast kurs łączny nie może być mniejszy niż 1.85.

Darmowy bonus bez depozytu w Fortuna. Kod promocyjny: BETONLINE

Warto jest mieć na uwadze, że za dokonanie obrotu w wysokości co najmniej 300 PLN, które to kupony spełniały powyższe warunki promocji gracz otrzyma bonus o wartości 30 PLN. I nie ma znaczenia, jak kupony zostały rozliczone.

Jaki jest aktualny kod promocyjny w STS?

Zakłady bukmacherskie STS online oferują każdemu graczowi na sam start limitowany pakiet powitalny, w którym to użytkownicy mogą otrzymać na sam start premię za trzy pierwsze depozyty o łącznej wartości 1500 PLN.

Poza tym każdy pierwszy kupon z następujących kategorii, jak zakłady bukmacherskie, Betgames oraz sporty wirtualne jest objęty Cashbackiem. To sprawia, że w momencie przegranej typer otrzyma zwrot stawki!

Lecz pakiet powitalny koniecznie trzeba aktywować. Dokonać tego można jedynie poprzez wpisanie kodu promocyjnego –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. A jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułCashback na Wimbledon w eWinner. 100 zł tygodniowo!
Następny artykułLegalny bukmacher BetCris rozdaje kasę graczom
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce bukmacherów online. Zakłady sportowe w internecie mają ogromną przewagę, gdyż tylko online można uzyskać promocje do depozytu, freebety i darmowe zakłady.