Legalny bukmacher eWinner PL nagradza wszystkich swoich aktywnych typerów za obstawienie meczy z piłki nożnej. Wystarczy zawrzeć kupon AKO, aby otrzymać gwarantowane freebety i to bez znaczenia, jak zakłady zostały rozliczone.

Freebety co weekend od eWinner. Gwarantowane 50 PLN dla każdego

Freebety co weekend od eWinner. Gwarantowane 50 PLN dla każdego

Śmiało trzeba powiedzieć, że na brak emocji z piłki nożnej na pewno nie można narzekać, ponieważ mecze rozgrywane są w czołowych ligach, jak Premier League, LaLiga, Bundesliga, Serie A, czy też Ligue 1.

Natomiast bukmacher eWinner nagradza każdego aktywnego typera bonusami za obstawiane meczy w akcji promocyjnej „Futbol fotalny”, która jest aktywna w każdą sobotę i niedzielę, aż do odwołania.

Lecz użytkownik, który chce dołączyć do tej akcji musi mieć na uwadze, że koniecznie trzeba do niej dołączyć na stronie www.eWinner.pl i to przed zagraniem kuponu promocyjnego.

50 PLN za obstawienie meczy

Zadaniem graczy w promocji „Futbol totalny” jest zagranie kuponu AKO za dokładną kwotę, na którym to muszą koniecznie znajdować się mecze z piłki nożnej.

Mecze mogą pochodzić z dowolnych lig, ale najważniejsze jest to, aby kurs łączny nie był mniejszy niż 2.50.

polski bukmacher bonus za darmo
Darmowy bonus bez ryzyka w STS – Kod promocyjny BETONLINE

Gracz, który spełnił powyższe warunki promocji w prezencie otrzyma freebet o wartości 25 PLN i to bez znaczenia, jak zakład został rozliczony. Co weekend na konto każdego użytkownika może trafić nawet 50 PLN.

Jaki jest aktualny kod promocyjny w eWinner?

Zakłady bukmacherskie eWinner PL oferuje każdemu graczowi specjalną akcję promocyjną, w której to nowy gracz może liczyć na extra bonusy:

  • pierwszy bezpieczny kupon do 110 PLN
  • premia 100% za drugi depozyt do 500

Wyżej wymienione bonusy będą aktywne każdemu graczowi pod warunkiem wpisania kodu promocyjnego –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Nadmienić jest trzeba, ze jest to jedyna możliwość, do wykonania.


Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPowody, dla których warto zacząć typować online 
Następny artykułExtra 100 PLN na Ligę Mistrzów od STS.
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce bukmacherów online. Zakłady sportowe w internecie mają ogromną przewagę, gdyż tylko online można uzyskać promocje do depozytu, freebety i darmowe zakłady.