Czy wiesz, że już za jakiś czas Lotto będzie dostępne przez internet. Platforma będzie nazywać się iLotto! Poznaj szczegóły.

iLotto, czyli Lotto przez internet?
iLotto, czyli Lotto przez internet?

Wszyscy gracze z dużą niecierpliwością oczekują informacji o możliwości zawierania Lotto przez internet. Jakiś czas temu było to niemożliwe, ale teraz już mamy potwierdzone, iż taki serwis ma powstać już w przyszłym roku.

Pare miesięcy temu nikt jeszcze nie wiedział czy naprawdę będzie można puścić Lotka online. Teraz mamy już coraz więcej potwierdzonych informacji. Warto jednak pamiętać, że na potwierdzone wiadomości będzie trzeba poczekać do oficjalnej deklaracji Lotto.

Lotto ma być uruchomione pod nazwą iLotto. Być może już w 2018 będziemy mieli pierwsze testy serwisu, ale jeszcze nic nie wiadomo.

Strategie gry w Black Jack

Jakie zakłady będziemy mogli zawierać w iLotto online?

Podobno zostaną udostępnione wszystkie najbardziej popularne gry Totalizatora Sportowego. Nie wiemy do końća, jakie elementy rozrywki zostaną wprowadzone, ale na pewno na początku będzie dużo testów i możliwość zawierania kuponów będzie ograniczona.

Co ty sądzisz o pomyśle zawierania zakładów Lotto w internecie? Napisz kilka słów co o tym sądzisz i czy jesteś zwolennikiem takich rozwiązań? Będzie nam miło jeśli wyrazisz swoje zdanie.

Chcesz obstawiać legalnie? Zobacz ofertę www.Etoto.pl!


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułMatematyka w hazardzie
Następny artykułWybory prezydenckie 2020 – typy bukmacherskie