Bukmacher Betclic oferuje wszystkim swoim graczom specjalna ofertę promocyjną na 7 kolejkę angielskiej Premier League. Typerzy poza wygrana gotówką mogą liczyć na dodatkowe środki, bowiem pula nagród wynosi 10 000 PLN.

Piłkarski jackpot o 10 000 PLN ! Sprawdź kolejny bonus w Betclic!

Piłkarski jackpot o 10 000 PLN ! Sprawdź kolejny bonus w Betclic!

Trzeba powiedzieć, że czeka nas bardzo ciekawy weeekend w Premier League, ponieważ zostaną rozegrane takie pojedynki, jak chociażby Machester United vs Arsenal.

Wszyscy typerzy, którzy posiadają konto u bukmachera Betclic na tą okazję będą mogli skorzystać z promocji „Piłkarski Jackpot”. Akcja dostępna jest na 30 października do godziny 21:00.

Premier League: Bonusy bukmacherskie 2020

W ramach promocji „Pilkarski Jackpot” kwalifikują wyłącznie zakłady AKO, na których mogą znajdować się same mecze z 7 kolejki angielskiej Premier League.

A emocji w najbliżej serii spotkań na pewno nie zabraknie, ponieważ przed nami chociażby mecze:

  • Wolverhampton vs Crystal Palace
  • Sheffield vs Manchester City
  • Burnley vs Chelsea
  • Liverpool vs West Ham
  • Aston Villa vs Southampton
  • Newcastle vs Everton
  • Manchester Utd vs Arsenal
  • Tottenham vs Brighton
Darmowy bonus bez depozytu w Fortuna. Kod promocyjny: BETONLINE

Trzeba mieć na uwadze, że każde z wyżej wymienionych spotkań gracz może oddać wyłącznie typy z oferty przedmeczowej, które poza tym muszą być w formacie „1 lub x lub 2 (wygrana gospodarzy lub remis lub zwycięstwo gości)”.

Dodać jest warto, że każdy użytkownik ma prawo zagrać nawet piec kuponów.

Typerzy, którzy poprawnie wytypują zakłady bukmacherskie w ramach tej serii spotkań to poza wygraną gotówką otrzymają dodatkowe środki. Dokładnie mówiąc podzielą pomiędzy sobą pule nagród do 10 000 PLN.

Betclic aktualny kod promocyjny:

Bukmacher Betclic oferuje wszystkim użytkownikom pakiet powitalny na start w postaci Cashbacka 550 PLN. Chcąc skorzystać z bezpiecznego zakładu trzeba wpisać hasło promocyjne –> KOD550 w formularzu rejestracyjnym.

Dzięki temu typerzy mogą liczyć na bezpieczny kupon. Jeśli okaże się on wygrany to super, cała kwota trafi na konto typera. W przypadku przegranej użytkownik będzie mógł liczyć na zwrot całej stawki do 550 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykuł30 000 PLN na Ligę Narodów. Obstawiając w STS wygrywasz podwójnie
Następny artykułDuża kasa do zgarnięcia w Betclic. Kto jest ekspertem od Premier League?
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce bukmacherów online. Zakłady sportowe w internecie mają ogromną przewagę, gdyż tylko online można uzyskać promocje do depozytu, freebety i darmowe zakłady.