Bukmacher Betfan wprowadza nowym graczom najnowszy pakiet powitalny w postaci bonusu do 3000 PLN od pierwszy zakład bez ryzyka. Chcąc skorzystać z tego pakietu wystarczy wpisać kod promocyjny BETFAN podczas rejestracji konta.

Darmowy kod promocyjny u bukmachera BetFan

Darmowy kod promocyjny u bukmachera BetFan

Oferta skierowana jest do wszystkich graczy, którzy wcześniej nie korzystali z usług bukmachera BetFan.

Chcąc skorzystać z tego pakietu wystarczy dokonać rejestracji nowego konta. Można to jedynie zrobić na stronie bukmachera www.BetFan.pl. Ten proces w żadnym wypadku nie jest trudny i nie zajmie dużo czasu, ponieważ wystarcz wpisać podstawowe dane jak imię czy nazwisko.

Darmowy kod promocyjny u bukmachera BetFan

Istotne w tym wszystkim jest wpisanie kodu promocyjnego BETFAN podczas rejestracji konta. To sprawi, że bukmacher BetFan dokona aktywacji pakietu powitalnego, w którego skład wchodzą: bonus do 3000 PLN oraz pierwszy zakład bez ryzyka.

Legalny bukmacher BetFan już na start zwiększa trzy pierwsze wpłaty. Za każdą z tych depozytów można otrzymać na bonus równowartości wpłaty. Za każdą wpłatę gracz może otrzymać nawet 1000 PLN w formie środków bonusowych.

Łącznie za dokonanie trzech wpłat gracz może otrzymać bonus nawet do 3000 PLN.

BetFan kod promocyjny na start

Zakład bez ryzyka u bukmachera BetFan:

Poza tym pierwszy kupon jest objęty Cashbackiem, czyli zakładem bez ryzyka. Jeżeli okaże się, ze pierwszy kupon okaże się przegrany to bukmacher Betfan dokona zwrotu stawi.

Chcąc skorzystać zakładu bez ryzyka. Należy zagrać kupon AKO, którego kurs łączny nie może być mniejszy niż 2.20. Natomiast stawka kuponu nie może być mniejsza niż 20 PLN.

Jeżeli kupon okaże się przegrany to bukmacher dokona zwrotu stawki. Można maksymalnie otrzymać 100 PLN.


BetFan zezwolenie M.F. PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBezpieczna gra w karty w STS. Betgames ze zwrotem 20 PLN!
Następny artykułBetclic bonus do 500 PLN na kupony z siatkówki
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce bukmacherów online. Zakłady sportowe w internecie mają ogromną przewagę, gdyż tylko online można uzyskać promocje do depozytu, freebety i darmowe zakłady.