Bukmacher BetClic oferuje graczom promocję „Piłkarski Jackpot”. W ramach tej akcji gracz musi wytypować poprawnie wyniki dziewiętnastej kolejki polskiej PKO Ekstraklasy, aby otrzymać extra bonus. Pula nagród na tą akcję wynosi 10 000 PLN.

BetClic Extra bonusy bukmacherskie

BetClic Extra bonusy bukmacherskie

Oferta skierowana jest do każdego gracza, który posiada aktywne konto u legalnego bukmachera BetClic Polska, a poza tym wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty.

Gracz, który chce skorzystać z tej promocji musi się do niej zapisać najpóźniej do 13 grudnia 2019 r. 18:00 na stronie bukmachera BetClic.pl, a następnie w zakładce tej akcji.

Konkurs polega na zagraniu kuponu AKO, na którym będą znajdować się wyłącznie same zdarzenia z oferty przedmeczowej na zmagania dziewiętnastej kolejki PKO Ekstraklasy.

Typy musza pochodzić z oferty podstawowej, tj. „1 x 2”, wygrana gospodarzy/gości lub remis na każdy pojedynek w ramach najbliższej serii zmagań.

kod promocyjny za darmo

Przed nami chociażby takie pojedynki jak Legia Warszawa vs Wisła Płock, Śląsk Wrocław vs Lech Poznań, Wisła Kraków vs Pogoń Szczecin.

Każdy użytkownik w ramach tej promocji może zagrać maksymalnie dziesięć kuponów. Stawka każdego z nich nie może być mniejsza niż 10 PLN, zaś z konkursu automatycznie są wykluczone wszystkie zdarzenia z oferty przedmeczowej.

Gracze, których kupon kwalifikuje się w tej promocji, a poza tym zostanie on rozliczony jako wygrany to oprócz wygranej gotówki typerzy podzielą się między sobą bonus o wartości 10 000 PLN!

BetClic darmowy kod promocyjny za darmo:

Legalny bukmacher BetClic oferuje graczom promocję powitalną, w której to na start można liczyć na Cashback, czyli pierwszy zakład bez ryzyka. Chcąc skorzystać z tej formy bonusu wystarczy jedynie wpisać kod promocyjny „KOD510” w formularzu rejestracyjnym.

Wówczas, jeśli pierwszy zakład okaże się przegrany to żadna strata, ponieważ bukmacher BetClic dokona zwrotu całej stawki, aż do 510 PLN. W przypadku wygranej cała kwota znajdzie się na koncie typera.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonus na KSW 52 od bukmachera STS
Następny artykułTurniej Czterech Skoczni 2019/20. Nagrody dla najlepszych typerów od Fortuny
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce bukmacherów online. Zakłady sportowe w internecie mają ogromną przewagę, gdyż tylko online można uzyskać promocje do depozytu, freebety i darmowe zakłady.